Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuci pici fiát meddig tudnátok tolerálni?

Figyelt kérdés

A barátom 20 éves, 2 éve másik városba költözött az egyetem miatt. Látszólag önellátó, de 1-1,5 hétre előre főz neki az anyukája (1-2 havonta jár haza). Ha megnézünk egy szomorúbb filmet, bedepizik, hogy ő meg akarja ölelni az anyukáját. Ha otthon van, és bármi baja van (pl megvágja az ujját) az anyukája ápolgatja, kenegeti. Elvárja, hogy az anyja szedjen neki ételt, még akkor is, ha külön eszik. Ha meg akar venni teszem azt egy ruhát, nem képes egyedül dönteni, fel kell hívnia az anyját.

Most nyár végén kész trauma, hogy el kell újra költözni a szülői házból.


Nagyon szeretem a fiút, de véges a türelmem. Egyszerűen nem érzem azt, hogy felnőtt férfiként tudna helytállni a kapcsolatunkban, így alapozni se tudok rá.


2015. szept. 10. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
5%

Azért nem tudsz alapozni mert az élet diktálja a feltételeket nem pedig te.


Tételezzük fel hogy meneszted az ipsét anyuci szoknyája alól és találsz helyette egy normálisat akivel boldog vagy.

Te már az eljegyzésen gondolkozol miközben ő lemegy bulizni a haverokkal és véletlenül bele akad a farka egy másik csajba.

Aztán téged leléptet mert neki most az új egy picikét jobban bejön.


És akkor te szépen ott maradsz vajas kenyérrel a kezedben és örülsz ha az nem csúszik ki a kezedből és esik pofára a koszba.


Erre mondom hogy sok mindenen keresztül kell még menned.

Lehet hogy majd meglesz az "igazi" ha eljön az ideje egyszer de addig pont annyiszor fogsz pofára esni ahányszor a kisgyerek amikor járni tanul.


Merthogy ez itt a föld nevű bolygó és nem a mézeskalács házikóban laksz és a kerítés sem kolbászból van.

2015. szept. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
3 egész percig.
2015. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóisten gyere le... Dehogy tolerálnám, ez a srác sose lesz önálló, te maximum a második anyukája lehetsz.

Nem tudnék vele járni az fix.

2015. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én már azon kiégtem, hogy szomorú film után meg kell ölelnie az anyját : DDD jóisten
2015. szept. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
14-es, köszi. Depis napom van, de ezen felröhögtem.... :D
2015. szept. 11. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!