Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek nem hiányzik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek nem hiányzik a párja, a kapcsolat halott?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel beszéltem tegnap este. Párja elköltözött elég messzire dolgozni. Ez pénteken volt. Barártnőm sírt a búcsúnál, de utána minden elmúlt. Minden nap beszéltek egy keveset, a pasas mindig közölte hogy minden este szenved és hiányzik neki. Viszont barátnőm elárulta, hogy neki nem hiányzik. Nem sír érte, nem számolja vissza a napokat a találkozásig. Sőt egyre jobban úgy érzi hogy nem is akarja látni.

Kicsit össze van zavarodva. Ez lehet a vége? Vagy mi ez?

3,5 éve vannak együtt.


2015. szept. 11. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
A leányzó nem szereti a pasit, csak érdekből van/volt mellette.
2015. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt azért tudom cáfolni. Legjobb barátnőm. Mindent tudok róla. Sok marhaságon át kitartott a pasas mellett. A srác még csalta is. Hazudott neki minfemn nap. Vegül ezeken túljutottak nehezen, de hosszú idő volt és a lányt nagyon megviselte. Azt mondta még mindig nem 100% hogy túl van ezeken. Ő maga is meg van lepődve, hogy most mit érez.

Érdekből soha nem volna együtt senkivel. Nem egy pénzéhes valakiről van szó.

2015. szept. 11. 11:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után még nem lehet bárminemű következtetést levonni a dologból. Most egy kicsit élvezi az egyedüllétet, hogy nem kell senkihez alkalmazkodni, megfelelni. Majd fog neki hiányozni. Ha meg nem, akkor a megszokás tartotta össze őket, és erre rá fog jönni a barátnőd is.
2015. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Köszi! :)
2015. szept. 11. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nehéz erre mit mondani, ha valóban annyi hülyeséget csinált a pasi, csalta, meg minden, lehet a lány már régen kiábrándult belőle, csak a ragaszkodást keverte össze az érzelmekkel, most lazult a kötelék és ez kezd elmúlni nála.


De az is lehet, amit az előző írt, hogy ez csak átmeneti állapot, kicsit élvezi az egyedüllétet, később majd hiányozni fog.

2015. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A párom és én jóban voltunk. Egy olyan nem túl lángoló, de stabil kapcsolatban, hasonló értékrenddel. Nem voltak nagy balhék, szerettük egymást.

6 év együttélés után a párom munkájából kifolyólag csak hétvégente tudott hazajönni.

Az első perctől nem hiányzott. Örültem, ha hazajött, de sosem hiányzott. Aztán egy év múlva ott tartottam, hogy alig vártam, hogy hétfő legyen... Akkor világosodtam meg, hogy valójában egyáltalán nem szeretem, sőt, szinte terhemre volt. Így szétváltak útjaink.

Az első jel az volt, hogy egyáltalán nem hiányzott. Arra kellett volna figyelnem. Azóta már 20 éve más felesége vagyok. A mai napig hiányzik a férjem, sokszor már reggel 9kor, pedig kb. 7kor válnak el útjaink reggelente...

2015. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudod én milyen jól érzem magam, mikor délutános a férjem? Egy cseppet sem bánom, hogy egész héten nem látom, sőőőőt! ilyenkor töltődök fel, és élvezem, hogy egész délután azt és akkor csinálok, amikor akarok. Nem nyafog senki, hogy éhes, nem probléma, ha még egy óráz lazulok a kádban, akkor rakom fel a kaját, amikor akarom, és lazán, kényelmesen csinálom a dolgom. Lehet, hogy ő is így van vele, élvezi, hogy kicsit "szabad" lett. Attól még ugyanúgy szereti, nem lép félre, nem csalja meg. Ez nem a kapcsolat halálát jelenti.
2015. szept. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!