Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom folyton áll? Hosszú távon egy kicsit kellemetlen, hogy mondjuk a HÉV-en. Egyszer még az ellenőr is észrevette és vigyorogva közölte "Gondolom jó lesz az estétek! "Vagy mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Fogsz te még örülni annak, hogy nem impotens a pasid.
2010. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Férfi bemegy a gyógyszertárba.

- Jó napot, beszélhetnék egy férfi eladóval?

- Sajnos csak én vagyok itt, meg a nővérem. - mondja az eladónő.

- Biztos van itt egy férfi is...

- Nézze uram, ezt a gyógyszertárat mi ketten vezetjük, én és a nővérem. Mar tíz éve csináljuk. Csak tudnék róla, ha dolgozna itt férfi alkalmazott. De ne érezze magát kellemetlenül, nyugodtan mondja el, mi a problemája.

- Tudja, nagyon kellemetlen, de... az a helyzet, hogy állandósult az erekcióm... ehem. Mit tud ajánlani?

- Hát igen, ez tényleg érdekes probléma. Várjon itt 5 percet, hátramegyek és megbeszélem a nőveremmel. - azzal úgy is tesz. Pár perc múlva visszajön.

- Uram, megbeszéltem a nővéremmel, és a következőt tudjuk ajánlani: egyharmad rész tulajdonjog az üzletből és teljes ellátás.

2010. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 20:02

hihi:D

2010. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Idővel alábbhagy a dolog, ha már több ideje lesztek együtt.

Takarjátok el táskával ,vagy forduljon úgy,hogy ne lehessen látni.

2010. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Ha a bnőm csak a kezemet fogja,már elkezd állni. Ez éjjel áldás,nappal átok. :)

A "leápolás" megoldhatja egy időre,de egyébként feszülösboxer...

2010. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 capslock ***** válasza:
Szólj neki,hogy üljön le... :) Am nem tudsz semmit tenni ellene. Örülj neki,hogy ennyire kíván téged!
2010. márc. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!