Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire korlátoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire korlátoz a párotok? Miben kellett kompromisszumokat kötni? Mi az ami még normális, mi ami túlzás?

Figyelt kérdés
2015. szept. 11. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Korlátozni a másikat szerintem már egyáltalán nem normális. Nyilván kompromisszumokat kell kötni, hogy jól működjön egy kapcsolat.
2015. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem határozottan korlátozott. Kapcsolatunk elején szép lassan kezdődött, fel sem tűnt. A végén már nem találkoztam a barátaimmal sem, már fb-on se nagyon tartottam velük a kapcsolatot annyira kisajátított. Mindig az volt, amit ő akart, érzelmileg zsarolt. Aztán szerencsére észhez tértem. 6 évet pazaroltam rá. A legszebb éveimből és ezt mind magamnak köszönhetem, mert észre sem vettem.


Ha úgy érzed korlátoz akkor LÉPJ!

2015. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak a kapcsolat elején próbálkozni, de egyrészt nem hagytam magam, más részt ha aljasabb volt a húzása, akkor kökeményen megtoroltam. Egy idő után leszokott a próbálkozásról.
2015. szept. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
próbálkozott
2015. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Semennyire, oda megyek ahová akarok és azzal akivel akarok. Szerintem ez így a normális, minden más túlzás lenne. Egyéb dolgokban sem érzem, hogy korlátozna.
2015. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Engem korlátozni nem lehet, mert annak bazi gyorsan hazudozós kitörés lenne a vége.


Én max úgy korlátozok hogy nem tudna róla :D Vagyis az lenne a legjobb, ha pl. másfelé kacsingat akkor a "másfelét" radikálisan kiitatni az életből és úgy beállítani mintha a másfelé rossz lenne és én vagyok a jó... Zseniális, ugye?


Kompromisszum már az is, ha valakivel vagyok, én jobban szeretem a szabadságot, de hosszú távon őrjítő vagyok saját magam számára így másokat is boldogítok - sajnos mások számára szimpatikus vagyok egy ideig, szóval rá kell állni erre a pozitívságra.

2015. szept. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem korlátoz semmiben.

vagyis hát a lányokat is szeretem, így annyiban "korlátoz", hogy nem lehetek lánnyal ha együtt vagyok vele, de ez szerintem normális, hisz a megcsalás nemtől független.


ha nem engedi, hogy úgy nézz ki, ahogy szeretnél, vagy nem enged el bulizni, beleszól, hogy kivel barátkozol, az nagyon nem normális.. menekülj a zsarnokoktól, csak egyre rosszabbak lesznek az idővel annak ellenére, hogy a csillagokat is le tudják néha ígérni.. :/ tapasztalat. nem csak az enyém, kb mindenki másé is, akivel ezt csinálta a párjuk


21/l

2015. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem ahol már korlátozva érzed magad, meg kompromisszumokat kell kötni, azt ott ette meg a fene. Minek kössek kompromisszumot? Egy pasi besétál az életembe, és én kössek kompromisszumot? HAHAHAH. Hülyeség.
2015. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ismerős szitu.. :( Nem mehetek nélküle bulizni,nem oszthatom facebookon a közös programokat,nem mehetek később haza a munkából,-csak ha előre szólok hogy valami fontos dolog miatt később jövök,mindig elérhetőnek lenni telefonon!
2015. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
#9 elgondolkoznék rajta, hogy kapcsolatban élek-e vagy börtönben. Abszolút nem bántásból, a lehető legtöbb jóindulattal mondom, de nagyon úgy hangzik, mintha egy bántalmazó kapcsolatban élnél.
2015. szept. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!