Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem tetszem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem tetszem, de szeret. Hogy van akkor ez?

Figyelt kérdés
Azt mondta a barátom, hogy nem tetszem neki külsőleg egyáltalán, nem ilyen csaj az esete, viszont belsőleg minden rendben van velem, és szeret is. Ez nekem nagyon rosszul esett, én tetszeni szeretnék neki, de őszintén a szemembe mondta, hogy nem tetszem neki, "csak" belsőleg. :( Szerintetek jogosan sértődtem meg ezen? Nőbből vagyok, persze, hogy megsértődöm azon, ha kritizálnak, főleg a külsőm! :(
2010. márc. 12. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát, létezik, hogy a belsőd megfogta, de ez úgy szokott történni, hogy utána akármennyire is nem vagy az esete téged lát a leggyönyörűbbnek. Szóval igen, jogosan sértődtél meg, én is megsértődtem volna, pedig nem vagyok tini.
2010. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Pedig olyan csinos vagy, gyönyörűek a szemeid. :-)
2010. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:D
2010. márc. 12. 20:48
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem most mindentől elvette a kedvem, nincs kedvem kimozdulni se, csúnyának érzem magam. :(
2010. márc. 12. 20:49
 5/15 anonim ***** válasza:
A szépség szubjektív, egyszerűen nem alakult még ki a szerelme, ne félj akkor gyönyörűnek fog látni. És emiatt nehogymár ne mozdulj ki :)
2010. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi, de én nagyon önbizalomhiányos vagyok, nem tetszem magamnak, és akkor még ő is jön ezzel... :S
2010. márc. 12. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Méghogy önbizalomhiányos, ezt felejtsd el sürgősen :) Ameddig magadat nem látod szépnek, ne várd mástól, hogy téged szépnek lásson :) Szóval menj szépen a tükör elé és hidd el, hogy igenis mindenki szép, mindenkiben van szépség! Az önbizalomhiánnyal csak magadnak ártasz, feleslegesen ne csinálj problémákat magadnak. A barátodat meg szidd le nyugodtan, ha ilyet mond :)
2010. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
A legjobb gyógyír a szomorúság ellen a vásárlás...Menny és vegyél magadnak egy olcsó trendi felsőt és egy hozzá illő fülbevalót vagy valami sminket...hidd el jót fog tenni!!!
2010. márc. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok!!! :)
2010. márc. 12. 20:57
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
így van.állj a tükör elé és hidd el,hogy szép vagy.vegyél új rucit vagy sminket,szedd ki a szemöldöködet.engem mindig lefoglal és megnyugtat ha ilyeneket teszek. :'DD
2010. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!