Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexuális mennyiségi igények...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális mennyiségi igények eltérését hogyan kezelnétek JÓL?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a fogamzásgátló szedését, akkor is némileg többet akartam, mint a párom, de azóta teljesen megkergültem. Mármint, néha vannak ilyen időszakaim, hogy reggeltől estig csak szexelnék vele, néha meg nem is vágyom rá.


A párom nagyjából 2-3 naponta akarja, én jelenleg viszont inkább naponta 2-3x. Próbálok én sokféle módokon közeledni, de mostanság gyanúsan sokszor van "valami baj a gyomrával". Oké, kicsit nehezen viselem az elutasítást, ezt elismerem, de akkor is. A végén még én érzem magam házisárkánynak, mert szexelni szeretnék a párommal.


Tök jó megoldás lehetne, ha esetleg kézzel/szájjal ki tudna elégíteni, de ez eddigi életem során még soha nem sikerült. Szóval sajnos a szex az tényleg a szexet jelenti, kőkemény pénisszel és behatolással. És ha nincs hozzá hangulata, akkor ez a rész nincs, és ami azt illeti, nem is akarom rá erőszakolni.


Lassan már annyit maszturbáltam, hogy már ahhoz sincs kedvem.


Ti, akik esetleg hasonló problémával küzdetek, milyen megoldást találtatok rá? Van egyáltalán?


A szakítás nem opció, annál azért többet jelent nekem.


A párom 29, én 22 vagyok, egy éve élünk együtt, másfél éve járunk.


2015. szept. 13. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a nyalás nem opció, akkor marad a megcsalás vagy esetleg a vibrátor. Nem vicc, komolyan mondom.
2015. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A megcsalás sem opció. A vibrátoron még elgondolkodom, köszönöm :)
2015. szept. 13. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem fura ez a korkülönbség? Inkább hasonlóbb korúval járj és nem lesz ilyen problem..TALÁN!
2015. szept. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 7 év szerintem még nem olyan necces :) Meg már nem azért, de nekem ne mondja senki, hogy akár a harmincas korosztályban nem akarnak a férfiak szexelni, vagy kevesebbet, mint huszonévesen...
2015. szept. 13. 17:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én nemtudom hallani ezt azt na!
2015. szept. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonló korban vagyok a barátommal, és ugyanez a problémám. (Na jó, én heti 3-4x szeretnék, ő meg 1-2x). Szóval tényleg fiatalabb pasi vagy vibrátor. Vagy nyitott kapcsolat!
2015. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!