Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1. Mit tennétek a helyembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. Mit tennétek a helyembe? 2. voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
picit össze vagyok zavarodva:S:S...15 hónapja kapcsolatban vagyok és néha ugy érzem hogy nem olyan mint régen volt részemröl sem de a barátom részéröl sem...néha gondolkozom azon hogy mi lenne ha kimondanánk hogy vége de bele gondolok elégé csak rossz lenne...de van egy másik srác akivel össze jönnék ha a barátom nem lenne...megyek is hozzá dvdzni és add olyan célzásokat hogy több is lehett mint az pedig a srácnak is van barátnöje...azt tudni kell hogy 4 éve ismerem és már nem egyszer össze akartunk jönni megtaláltuk egymást de sajnos nem volt semmi és ha most össze jönne félnék hogy ujra csalodom benne....:S
2010. márc. 13. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:

1. tartsatok 1 kis szünetet

2. én még nem

2010. márc. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike a választ!és a másik pasival mit kezdjek?
2010. márc. 13. 10:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok mint te, azzal a különbséggel, hogy aki nekem tetszik azzal épphogy beszélőviszonyban vagyok. Az hogy mit tegyél nem tudom, én még próbálom a mostani párommal helyre hozni a kapcsolatomat, vagy ha nem megy és teljesen elhidegülünk egymástól, nem is kell kimondanunk hogy vége...
2010. márc. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kateamstrong ***** válasza:

Én nem voltam még ilyen helyzetbe,de hasonlóban igen.

Gondolom a dwd-és sráccal jó barátok vagytok? Alaposan át kell értékelned a kapcsolataidat mint két fiúval! Ne csak azért maradj a pasiddal, mert már régóta együtt vagytok, hanem azért legyél vele, mert szereted és nem tudnád nélküle elképzelni az életed!

Tedd fel magadnak az alábbi két kérdést:

1.Valóban tiszta szívből szereted a párodat?

2.Nem csak azért akarsz valamit a másik fiútól ,mert van valami amit nem kapsz meg a barátodtól?

Mert, ha csak valami apró problémátok van a kedveseddel, ülj le vele és beszéljétek meg és ha utána se változik a helyzet köztetek, kezdj bele valami újba, mondjuk ezzel a másik fiúval.

2010. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2válaszol köszi a választ

3.igazad van csak annyi h ennyi idö után még nem veszekedtünk semmi csak nem tudom....de megoldom vhogy megkell oldanom mert 2szék közzé esek azt nem akarom

2010. márc. 13. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!