Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a kapcsolatta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a kapcsolattal? Tartsak ki, bízzak benne hogy hátha jobb lesz vagy végleg zárjam le? 23/L

Figyelt kérdés
Úgy érzem döntéshelyzethez érkeztem, de nem tudom melyik lenne a helyes út, ami után biztos nem lesz bűntudatom és nem fogom bánni. Egy kicsivel több mint másfél éves kapcsolatról van szó. Több mint egy éve távkapcsolat lett belőle, mert a barátom Ausztriába ment dolgozni. Akkor én kénytelen voltam belenyugodni elfogadni, hogy adódott neki ez a lehetőség és mivel előtte pár hónappal megszűnt az előző munkahelye így persze hogy ezt választotta. Viszont velem ezt nem is nagyon beszélte meg, hogy ki akar menni és hirtelen ért. Azt hitte, hogy majd ugyanúgy fog működni ez a kapcsolat csak kicsivel távolabb leszünk. Sajnos nem így lett, az elején még én is örömmel mentem ki hozzá néha egy hetekre újdonság volt nekem is mivel még soha nem jártam külföldön. Aztán egyre többet kezdtünk el veszekedni már nem beszéltünk minden nap(mondjuk előtte se de azért gyakrabban) nem törődött velem annyit és a telefonbeszélgetések is elmaradtak. Szóval hatalmas változás érzékelhető a régi időkhöz képest. Volt köztünk nemrég egy kis szünet amit én akartam, de végül kibékültünk mert azt hittem képes változtatni. De nem változott nagyon semmi. 2-3 hetente másfél napra jön haza de csak másnap délután találkozunk és ritkán tudok ottaludni nála aznap este mikor hazajön. Nemrég találtam munkát 2 év után és a héten fogok kezdeni. Sose dolgoztam még így nagy változások elé nézek. így még ennyit se fogunk tudni találkozni mint eddig, mert lehet pont akkor fogok dolgozni mikor ő hazajön hétköznap és ráérne. Olyan pedig h egy hétig kimegyek hozzá már nem lesz. Hétvégére meg nem érné meg nekem pénzbe kimenni és a menekültek miatt lehet nem tudnék hazajönni. Régebben kiderült h nem én vagyok számára az igazi és még mással is akar lenni mielőtt elköteleződne, mert kevés kapcsolata volt. Felmerült nemrég h akkor kimegyek hozzá hátha ott találok munkát de kételkedik bizonytalan fél az együttéléstől. Pedig régebben még azt mondta simán menne ha meg nem segít albérletet találni. Akkor én tartottam tőle mert még korainak tartottam ezt. Így viszont egyre jobban kezdek ebbe belefáradni, mert nem ilyen kapcsolatra vágyok, hogy alig beszélünk alig tudunk találkozni. A munka csak februárig lenne mert határozott idejű de lehet meghosszabbítják majd. Tartsak addig ki vagy zárjam le?
2015. szept. 14. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:

"Régebben kiderült h nem én vagyok számára az igazi és még mással is akar lenni mielőtt elköteleződne, mert kevés kapcsolata volt."


El kell szomorítsalak. Nem te vagy döntéshelyzetben.

2015. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy mikor mondtam neki, hogy találtam munkát itthon örült neki meg nem is mert nem tudunk még ennyit se találkozni. És mikor egyszer felvetődött h lehet az au-pair programot megpróbálnám majd egyszer hogy a szakmámba tudjak elhelyezkedni azt mondta akkor ennek a kapcsolatnak vége lenne mert még messzebb lennénk. Ez olyan h a családnál kell lakni külföldön és gyerekekre kell vigyázni.
2015. szept. 14. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Ennek vége.
2015. szept. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja ennek kaputt.
2015. szept. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak mar annyi.. En minel hamarabb lezarnam a helyedben. Kitartast kivanok!
2015. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zárd le. Hozzáteszem egyikőtöket sem lehet hibáztatni, a helyzet hozta így.
2015. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lezárnám a helyedben! Nekem is volt ilyen kapcsolatom, csak az időmet vesztegettem vele, és persze jó adag megaláztatást kaptam.... Nem éri meg! Ő ezt már lezártak magában!
2015. szept. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ennek sajnos annyi.

Több dolog is bizonyítja, nem veled képzeli el a jövőjét.

Először is,meg se kérdezett, úgy ment ki dolgozni.

Talán szólnia kellett volna legalább, ez alap, nem pedig kész tények elé állítani.

Másodszor, nem akar veled élni.

Akkor miről beszélünk?

Ennek az embernek egyáltalán nem vagy fontos, zárd le ezt az egészet minél előbb,és lépj tovább.

Távkapcsolat, nem vagytok házasok, nem a közös jövőtökért dolgozik külföldön,úgysem működne,max ideig-óráig, felesleges egymás idejét rabolni.

2015. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!