Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek egy kihűlt kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy kihűlt kapcsolattal?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, 9 hónapja van barátom, de előtte már négy évig ismertem, osztálytársak voltunk. Minden jó volt eddig, de nekem sosem volt meg ez a nagy szívdobbanás-érzés, és úgy érzem nem is a külsejébe szerettem bele igazán, hanem a viselkedésébe, vagy magam sem tudom. Lehet bele sem szerettem. Mindenesetre eddig nagyon jól megvoltunk, szerettem vele lenni, csókolózni, a szex azonban sosem ment. Volt hogy egyszer kétszer jó volt, de sosem volt egetrengető :D Orális szexszel helyettesítettük, az nagyon jó volt. De mégsem az igazi. Az idő elteltével egyre kevésbé kívántam meg, most már ott tartok hogy egyáltalán nem kívánom, és idegesít minden, amit tesz.

Betegesen irtózik a szakítás gondolatától, az egyetem után az együttélést meg a házasságot tervezte velem, amitől őszintén kirázott a hideg és megrémültem, ösztönösen tolom el magamtól.

Elmondtam neki ezeket a problémákat, hogy amíg laza volt a kapcsolatunk addig jó volt, de mostmár nem az, úgy tánt megértette és azt is elfogadta hogy esetleg valamikor szakíthatunk, de rá egy napra újra azt mondta hogy ő pedig küzd ezért a kapcsolatért,és stb, ugyanazokat amiket előtte.

Nemtudom mit tegyek, már nem várom a vele töltött időt, ráadásul egyetemen külön városban leszünk, új élet új tapasztalatok, és mindketten fiatalok vagyunk. Ha szakítanom kéne vele, szerintetek mikor lenne a legjobb? Egyetem előtt, vagy a suli kezdése után? HOgy utdnék a lehető legkíméletesebb lenni? köszönöm:)


2015. szept. 1. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikrózni nem érdemes, amíg nincs gyerek hagyd abba.
2015. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 omba ***** válasza:

Most lenne jó szakítani, ahogy leírtad...

nem kívánod, idegesít, irtózol - ezek nem párkapcsolati érzések.

2015. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez már rég nem kapcsolat.

Még ma szakíts vele, kezdődik a suli, távol is kerültök...

2015. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legyél kíméletlen. Sajnálatból ne maradj vele. Ha távol lesztek egymástól akkor ő is könnyebben feldolgozza.
2015. szept. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!