Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kicsit egoista pasi. Fog ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit egoista pasi. Fog ez változni? Hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy túlságosan is magát helyezi előtérbe, próbálom azzal magyarázni hogy majd' egy évig nem volt kapcsolata.

Rengeteget beszél, a saját témáit nagyon érdekesnek találja, amikor beteg voltam, akkor "jaj, csak ő el ne kapja", ha nem talizunk nem írja hogy hiányzom neki bár minden nap ír... csak ezek az érzelmes dolgok kimaradnak.

Normális dolog ez? 3 hónapja vagyunk együtt.


2015. szept. 15. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem ilyen pasim és nem változott. Nagyon nagy egója volt... Vége is lett hamar...
2015. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ilyen lesz 10 év múlva is. Mit tud ami miatt vele vagy? :)
2015. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dobhatod a kukába


Nekem haverom ilyen és emiatt ritkán találkozom vele de akkor mindig eszembe juttatja.

Aztán ha eltelik az idő és elfelejtem akkor megint elmegyek hozzá és elkönyvelem hogy soha nem változik meg.


Az ilyen típusú ember csak magáról beszél meg a hülye nézeteiről és meg sem hallja amit mondasz.

Teljesen figyelmen kívül hagy, azaz leszar.


Az embernek jobb távol tartani magát az ilyentől mert soha nem fog megváltozni.

2015. szept. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteget beszél, és a saját témáit nagyon érdekesnek tartja? És mi a helyzet veled? Érdeklődik, kérdezi a véleményed, megvitattok dolgokat, támasz a döntéseidben? Minden nap ír, de semmi olyat, hogy hiányzol.. Akkor miről ír? Löki tovább a dumát saját magáról? Ha így van, akkor a pasi nem "kicsit egoista", hanem konkrétan csak hallgatóságot keres személyedben, kicsit sem érdekli, veled mi van. Nincs benne aggodalom, gondoskodás, segítő szándék, párkapcsolatban is csak azért van, mert nincs az a barát vagy rokon, aki kitartana mellette egy ilyen egyoldalú kapcsolatban, téged viszont legalább egy ideig mellette tart a fizikai vonzalom. Nem ringatnám tovább illúziókban magam a helyedben.
2015. szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

10 évet húztam le ilyen ember mellett...

Bárcsak előbb megjött volna az eszem! A kapcsolat csak róla szólt, soha nem volt támaszom, még komoly bajban (súlyos betegség esetén) sem.

Vérig sértődött, amikor próbáltam leállítani a hosszas eszmefuttatásait, és a saját szempontjaimat is elmondani, mert szerinte "félbeszakítottam". (Egy órája beszélt, gondoltam, közbevetek egy fél mondatot...)

Mindenesetre úgy másztam ki végül a kapcsolatból, hogy az önbizalmam a béka feneke alatt volt, évekbe telt újra összeraknom magam.

2015. szept. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!