Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolat. Van/volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat. Van/volt már valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
A baràtommal fél éve vagyunk együtt, de sajnos tàvkapcsolatba kényszeritettek a körülmények a nyàrra. Àprilis végén utazott el,júniusban voltam nàla 10 napot. Augusztusban még tervezem a làtogatàst. Szeretem őt és komolyak a szàndékaim. Mióta elment tàmadtak kétségeim.Félek hogy eltàvolodunk egymàstól, hiszen egy kapcsolatban az intimitàs a legfontosabb a màsik közelsége.. Megbizom benne,nem gondolom hogy megcsalna, de azért ott motoszkàl bennem hogy mi van talàlkozik vkivel... Ő eljàr bulizni. Kommunikàlni majd minden nap. Vagyis én nagyon szeretném de ő két naponta szokott nekem irni. Volt amikor beszéltünk és irtam neki hogy szeretlek ő erre visszairta hogy ,,én is,, . A legutobb amikor ismet irtam neki hogy szeretlek nem irt ra vissza hogy én is. Csak hogy ,,csókollak,, Ennek tulajdonitsak vmit? Én minden perce irnàm neki de nem akarom elriasztani.. Nehezen birom a tàvolsàgot. Nagyon megköszönném a vàlaszokat és szivesen leveleznék hasonló cipőbdn jàróval.
2015. júl. 9. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez halott ügy. Lehet cifrázni, hiú ábrándokat kergetni, de lépj tovább te is, és ő is
2015. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni,mindjárt vége a nyárnak.Ráadásul még tudtok is még,illetve találkoztatok már.Kicsit élvezd te is a nyarat,menj el ide-oda,aztán újult erővel folytatjátok szeptemberben,ez nem a világvége.Nem baj ha két naponta ír,te meg ne azt írd állandóan hogy így szeretlek úgy szeretlek,inkább azt mesélgesd hogy milyen tartalmasan töltöd a nyarat egyedül is,ebből majd látja hogy nem vagy elveszett nélküle sem.
2015. júl. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
3 évig voltam távkapcsolatban, nem rég lett vége. Sok mélypont volt benne, az egédz egy érzelmi hullámvasút volt. Mindenkinek mondanám, hogy ne menjen távkapcsolatba.
2019. júl. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!