Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszettem egy srácnak, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem egy srácnak, nem mondta de egyértelmű jeleket adott így megérzéseim szerint így volt. Hogy leszünk jóban?

Figyelt kérdés

Tetszettem egy srácnak ,nem mondta de egyértelmű jeleket adott így megérzéseim szerint így volt.Kereste a szemkontaktust ,kedves volt,majd fel falt a szemével volt hogy véletlenül hozzám ért.

De nem vettem tudomást róla, kedves voltam de tartottam a távolságot, mivel van barátom.

Viszont megváltozott úgy tesz néha mintha ott se lennék,nem keresi a társaságom mintha megsértődve lenne haragudna de én nem tettem semmi rosszat.

Néha viszont visszazökken és figyel.Őszintén nem értem a dolgot,akkor most mi baja van..


2015. szept. 16. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... Az a baja, hogy nem kaphatja meg amit nagyon szeretne és így felesleges is a közeledben tartózkodnia hiszen azzal csak magának árt.
2015. szept. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit érdekel téged , miért akarsz vele jóba lenni , ha van barátod. Akkor ne zavarjon már ha nem hajt rád. Istenem
2015. szept. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az ismeretségi körünkbe tartozik és a barátommal majdnem napi szinten tartja a kapcsolatot.Így ez nekem néha kellemetlen mert nem tudom hogy viszonyuljak hozzá.
2015. szept. 16. 01:07
 4/5 omba ***** válasza:

Megérzéseidből indul az egész, ugye?

Lehet tévesek voltak.

lehet, tényleg akart tőled valami komolyat, és belátta, hogy nem megy.

Úgy viszonyulj hozzá, ahogy eddig:

"kedves voltam de tartottam a távolságot,"

2015. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ha nèha a közelembe kerül vègigsimitja a hàtamat így köszön ,nekem ez furcsa érzès.A pàromnak màr emlìtettem de nem èrdekli.
2015. szept. 16. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!