Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban bántalmazó kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bántalmazó kapcsolatban élek?

Figyelt kérdés

2 éve együtt, 1,5 éve egy háztartásban.

Engem gyerekként nagyon durván bántalmaztak, 19 éves koromig nem is volt kapcsolatom, akkor jöttem össze a jelenlegi barátommal.

Már eleinte is voltak olyan megnyilvánulásai, hogy nem akarta elfogadni a vèlemènyem, de gondoltam, ez normális. Késöbb ha olyasmit mondtam, ami neki nem tetszett, üvöltött velem. El kellett mennem otthonról, és nem volt máshová, így hozzá. Nagyon alacsony színvonalon tartott, egyedül enni kaptam, amég nem lett munkám. Utána sem javult a dolog, mert most meg kb velem tartatja el magát (korábban segélyböl élt).

Vannak napok, amikor rendes, de voltam már büdös qrva, és sajna a "fogd be pofád" is rendszeres. Meg még nem vert, egyszer emelt rám kezet, egyszer rángatott le a székröl és végigcibált a szobán, de ez volt minden.

Szexuális téren sincs minden rendben, ez sem szól mellette.

Mindenki mondja, szakítsak, de külföldön vagyok, és nehéz úgy boldogulni, ha az ember a párján kívül senkit nem ismer (mert az eltiltotta mindenkitöl).


Vajon jó irányba változna az életem, ha szakítanék?


Sajna olyan gondolatok járnak az eszemben, hogy annyit azért nem bánt, meg hogy nem olyan rossz, mint apu, holott a páromat szeretnem kéne, nem pedig rettegni töle


2015. szept. 16. 19:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyébként magas fokon müvelt, diplomás férfiröl van szó, nem az a tajparaszt
2015. szept. 16. 19:26
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bántalmazó kapcsolat, menekülj el sürgősen.
2015. szept. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szakíts!


Tudom, hogy nem könnyű, de próbáld meg.


Ha vannak régebbi ismerőseid, próbálj meg tőlük segítséget kérni.

2015. szept. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sajnos helyben nincsenek.

Nem akarok így leélni egy életet, de félek, hogy nála csak rosszabbak vannak (mint pl apu volt)

2015. szept. 16. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy végtelenül szomorú történet, és a legszomorúbb az egészben, hogy kérdésként merül fel nálad, hogy egyáltalán szakíts-e.


Persze, hogy szakíts, ennél bármi jobb. Te magad is rájöttél, hogy érzelmileg egy idiótával vagy együtt. Mi lenne, ha apukád helyett azzal a férfival hasonlítod össze, aki a fejedben létezik, aki mellett szeretnél lenni? :) Így már nem is olyan jó, igaz? Persze, hogy nem. A műveltség nem feltétlen jár érzelmi intelligenciával sajnos. Gondolkodj folyamatosan azon, hogy milyennek képzelsz el te magad egy olyan kapcsolatot, ahol a felek tiszta szívből, nagyon szeretik egymást, és az adja az összehasonlítási alapot.


Amúgy ehhez nincs közöm, de egy diplomás miért él segélyből? Ráadásul tartatja el magát a barátnőjével... külföldön. Ezt nem értem.

2015. szept. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha jól olvasom, van munkád. Akkor pedig nincs más dolgod, mint összepakolni, és szó nélkül elmenni, ha ezt elmondod egy munkatársnak hátha pár napig meghúzhatod magad nála, amíg találsz egy szobát. Ha mégis megjelenik, akkor meg rendőrt hívsz, és kész.
2015. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem, nem csak rosszabbak lehetnek. Léteznek kedves, jószívű férfiak is. :)
2015. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"magas fokon müvelt, diplomás férfi" Hmmm! Neked milyen végzettséged van? Mit dolgozol, hogy öt is eltartod? Neki milyen igényei vannak amiket te kielégitesz, milyen szinten? Láttad is a diplomáját, vagy valahogyan meggyözödtél rola, hogy igazat mondott ezzel kapcsolatban? (Kétlem!) Házasságban éltek? (Szerintem egyébként MENEKÜLJ!!!)
2015. szept. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha te tartod el őt, akkor meg tudsz lenni nélküle, egyedül is. Minél előbb lépj le tőle, ezer és ezer férfi van, aki jobb ennél.
2015. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, valóban abban élsz. Van munkád, lépj le akárcsak egy motelba eleinte, ha valóban nem ismersz senkit, nincs kitől megtudnia, hogy hol vagy.
2015. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!