Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan látom úgy, hogy már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan látom úgy, hogy már nincs is kedve hozzám, nem akar látni, vagy csak túlgondolom? (rövid sztori )

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a barátommal kicsit több,mint egy éve együtt vagyunk.

A munkája miatt csak hétvégén tudunk többet találkozni, csütörtök vagy péntek este ér haza mindig.

Eddig mindig alig várta,hogy találkozzunk, mivel én sulizok, ilyenkor anyum kicsit szigorúbb,nem enged ki sokáig,vagy nem lehet itt későig.

De ilyenkor mindig azt mondta,hogy nem érdekli, még ha csak 5 percünk is van eljön hozzám,mert hiányzok neki és akar látni.

Ma, mikor másfél órája volt még hazáig,(az előbb ért haza) beszéltünk. Én természetesen úgy gondoltam,hogy hazaér,és akkor még 1-2 órát együtt lehetünk legalább.

Erre ő mondja,hogy akkor jöjjön? Mert ha anyum fog haragudni, akkor nincs értelme, mert úgyis késő van, és akkor ül 20 percet ül és megy is haza?

Őszintén én úgy vettem ki a szavaiból,hogy már nyűg neki ez az egész, mintha nem is akarna látni, pedig egész héten nem is láttuk egymást. Mondom,ok ha ennyit nem ér meg akkor hagyjuk,ne találkozzunk. És akkor jött azzal,hogy ne kezdjem ezt, ő csak kérdezte....


Kicsit azért esett rosszul,mert tényleg máskor alig várta,hogy lásson. Mikor vizsgáim voltak pár hónapja nem mehettem szinte sehova, kellett tanulnom, és ő akkor is eljött,pedig alig 5 percre lehettünk együtt.

Ha nincs kedve,fáradt,akar aludni akkor mondja ezt, de úgy látszik nem erről van szó,ha arra fogja,hogy úgyis kevés időnk lenne és akkor nincs is értelme :(

Jogosan gondolom ezt, vagy csak felfújom? Most mindketten pikkelünk egy kicsit egymásra...

19L


2015. szept. 17. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg baromira túlkomplikálod, jelen esetben a túlontúl nőies gondolkodásoddal.

Szóval nyugi.

2015. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Oh :(

De akkor miért nem akar úgy látni,mint máskor? Miért baj most az,ami eddig nem volt?(hogy csak 20 percünk lenne)?

Csak nekem annyira hiányzott...

2015. szept. 17. 21:01
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az már kevés, de lehet h fáradt és ez már nem az első idők. Amikor elég pár perc.
2015. szept. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha igazán szeretne és hiányoznék neki akkor találkoztunk volna. Nekem egy perc is jó, ha láthatom és megölelhetem ennyi idő után.
2015. szept. 17. 21:22
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

És a hétvége? Akkor együtt tudtok lenni?

Mert ha igen, akkor elnézhető ha ma ért haza és most inkább pihen, ha tényleg csak pár perc jut. Csak ha sűrűn mond le akkor kell aggódani.

2015. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

19 éves vagy és a szüleid mondják meg mennyit találkozhattok, mennyit és mikor kell tanulnod, meg ilyenek? Nem csodálom, hogy elmegy a kedve tőled. És te hozzá nem is mész? Mert nekem úgy tűnik, hogy csak ő tesz a kapcsolatért, semmit nem említettél arról, hogy te mennél hozzá. A másik, jó kettesben is lenni és ha jól értem szüleid meg ott mindig ott vannak. Ráadásul ott sem alhat. Én ilyentől menekülnék.

Én 16 évesen alhattam barátomnál, 6.5 évig jártunk. Ő is aludt nálam sokszor.

23L

2015. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert baromira egyoldalú az egész és ezt unja meg!
2015. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
lefeküdtetek már egymással? bocsi a kérdésért de lehet hogy megcsalt és már nem akarja :)
2015. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Még mielőtt elhamarkodott következtetéseket vonnátok le, nem írtam le, mert hosszú lett volna mindent belefoglalni.

Én még csak nemsokára szerzem meg a jogsit, így autóval nem tudok hozzá menni.Én vidékem lakom,5 kmre a várostól ahol ő lakik. Nincsenek összekötő járatok, így természetesen ha este találkoztunk ő jött autóval. A nyári szünetben alig volt otthon, mikor jött munkából itt aludt nálam. Kajákat én készítettem neki, hogy valahogy viszonozni tudjam azt,hogy ő jön általában hozzám, és ő visz kirándulásokra. Nyáron ha úgy volt,akkor én mentem be hozzá biciklivel és akkor a városban lógtunk.

Másképp nem tudtam sehogyan megoldani, úgyhogy ezért van az most,hogy ahhoz,hogy találkozni tudjunk ő kellene jöjjön.

Ha valami ész érvet hozott volna fel, teljesen megértettem volna, de nekem az esett rosszul,hogy ha csak fél órára láthat akkor mintha meg se érné eljönnie. Aztán felhozta,hogy biztos baja lesz anyámnak,nem akarja hogy ő legyen a hibás. Holott máskor ez volt a legkisebb gond, mindig kitaláltam valamit és 1 órát eltudtunk menni az erdőhöz vagy valahová...


És igen,anyummal élek, és még sajna ő tart el(nyári munkákból nekem aligha menne), így tiszteletben tartom a házában a szabályokat.Szigorúan veszi a sulit,így közben nem szereti,ha 11nél tovább maradok el. Hétvége az szabad, és örülök annak is,hogy egész nyáron itt lehetett a barátom mikor itthon volt. Azt meg nem fogom csinálni,mint egyes kamaszok,hogy le se sz*-rják amit a szüleik mondanak neki, és nem fogok lázadni se ellene."szüleid meg ott mindig ott vannak" van saját szobám,amit ő is tiszteletben tart. DE neki nagyon fontos,hogy a nemsokára következő érettségin jól teljesítsek,így szerintem érthető,hogy hétköznapokban nem éjjelezhetnék a barátommal.

Szeptembertől majd megyek egyetemre,ott majd úgy csinálom,ahogy én akarom, ameddig itt élek vele, tiszteletben tartom a szabályait, arra vonatkozóan,hogy ki meddig ülhet a házában.

Nem tudom,hogy ti hogy viselkedtetek annó a szüleitekkel, de szerintem ez alap.


És természetesen lefeküdtünk már nagyon sokszor.

2015. szept. 17. 22:39
 10/12 anonim ***** válasza:

Vizsgából arra következtettem, hogy felsőoktatásban vagy, szóval én kérek elnézést.

Viszont 16 éves ismerőseimet éjfélig elengedik, te meg már felnőtt vagy, és van egy férfi is veled, aki vigyáz rád, szóval jó lenne, ha tudnál vele beszélni ezügyben. :)

Az érettségi meg neked kéne fontos legyen, nem neki. :P :) És igen, akit elengednek, az is tud jól teljesíteni az érettségin.

2015. szept. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!