Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Miért vagyok ennyire szerencsétlen? (rövid sztori)

Figyelt kérdés

Csapó 1.


Héj! Igen, Én vagyok az a kis balga-fóka aki össze van zavarodva. A sztori dióhéjban annyi lenne hogy.. Most figyelj! Tetszik valaki.. Vagyis hát.. hogy is mondjam.. Ha testi reakciót vált ki belőlem(nem áll a dolog, hanem más a téma), akkor hívhatjuk szerelemnek? Nem.. Sebaj, Én annak csúfolom :) Baktattam fel a lépcsőn órára. Szépen, egymagamban csendesen. Jobbra kanyar, ajtó nyílik... Mi tárul a szemem elé? Hát ez: Egy pár szürke cipő. Egy szürke csőfarmer. Egy vékony póló.. Egy szőkés-barna haj.. Egy gyönyörű szép éjfekete szempár. Egy eszméletlen tökéletes arc. A reakcióim furcsák voltak, mivel levert a víz és akkor pupilláim voltak, mint valami lecsúszott drogosnak.


Csapó 2.


A csaj maga egy angyal.. Egy égből pottyan valami.. Én viszont egy teljesen átlagos, nagypofájú kis "falusi" srác. Nagydarab, erős és kissé egyedi.


Szóval: Íme a kérdés.

Lányok/Fiúk/transzik etc etc. Lehet esélye egy full átlagos srácnak egy számára felbecsülhetetlen értékű nőnél?


2015. márc. 21. 21:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért ne lenbe
2015. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
de idegesítő gyerek vagy... "Most figyelj!" - anyád.
2015. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
igen:D
2015. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Kisboltos ***** válasza:
nem attól függ, hogy van-e esélyed valakinál, hogy mennyire vagy belehabarodva. Szóval hajrá!
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a stílussal ne is reménykedj....
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hogy a rákba ne lenne?:D ha úgy állsz hozzá minden neked tetsző lányhoz, hogy átlagos vagy és nincs esélyed, akkor később bánni fogod, hogy miért nem kezdeményeztél....
2015. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet, de te nem vagy átlagos, egy átlagos srác egyrészt nem kérdez ilyet, másrészt ha fel is tenne iylen kérdést, azt biztos nem így fogalmazná meg. Az hogy a csajnak nyerő lesz e ez a stílus vagy sem, azt majd ő eldönti
2015. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A stílusod vicces, de ennyire ne nyomd fullba a kretént. Van esélyed, sőt 50% ami egészen magas.
2015. márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Csapó 3.

Az angyal leszáll a poklokra

2015. márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van egy stílusod de szerintem hagyd a dolgot emiatt...alapvetően működhetne de így ? xd
2015. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!