Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hadjak itt mindent és menjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hadjak itt mindent és menjek el vele?

Figyelt kérdés
2 honapot kint voltunk hollandiába, és ez alatt az ido alatt meg ismertem egy fiut, ő a másodunokatesomnak a sogra, és ugye vannak kint közös rokonok nekem meg az unokatesomnak és ők is jöttek ki hollanba és jött velük Henrik is, igy hivják a fiut akibe szerelmes lettem. Mikor megláttam már akkor is nagyon tetszett aztán át járkáltak hozzánk mi is náluk iszogattunk, meg ilyenek és hát valahogy ki alakult egy barátság. tudom hogy ez nem jo dolog de néha egyutt fuveztunk, én titokba. És mindig mondta hogy nem kéne mert félt meg nem akarja hogy bármi bajom legyen. Eljárkáltunk ide oda néha csak kettesbe voltunk és beszélgettünk mélyebb dolgokrol is. És megtörtént az első csok. Hozzáteszem én be voltam állva ő nem, de tényleg sokat jelentett nekem és magamnál voltam!! A csok után hazakisért ő is haza ment már este volt, éjfél fele, mondtam hogy nem kell kisérni de akkor is azt mondta hogy ő félt engem mert Hollandia elég nagy. Aztán másnap már láttam rajta hogy nem hülyéskedik velem, nem nagyon akar velem kettesbe lenni, meg nagyon került. Meg kérdeztem hogy mibaja van, és azt mondta hogy nem akar nekem fájdalmat okozni de ő nem akar tőlem semmit mert ő egy lány mellett ugysem tud meg maradni, és családi veszekedést sem akar....mert ugye az én unokatesom legjobb barátja és a sógra. Nagyon megszerettem mert tényleg nem egyszer falazott nekem. De mindketten tisztába voltunk azzal is hogy nem marad semelyikünk se örökké Hollandba szoval igyse ugyse tarthatna sokáig a "kapcsolatunk" , mert ő dolgozik és meg suliba járok és kolis vagyok. Mondtam neki hogy szeretem és ha befejezem a sulit akkor lehetne több is mint barátság extrákkal mert köztünk ez volt. Hozzáteszem vele vesztettem el a szüzességem, de ugy hogy ő tudta hogy szuz vagyok én meg mondtam neki hogy szeretem és vele akarom. Később persze megbántam..... De olyan hirtelen történt minden röpke 2 honap alatt kb tönkre ment az életem kint, mert szerelmes lettem egy olyan fiuba akinek mostmár kezdem azt hinni hogy csak arra kellettem. 1 év mulva befejezem a sulit, (KETTŐT ISMÉTELTEM) most vagyok harmadikos 19 éves, jövöre 20 leszek és vége a sulinak. Mikor azt mondtam neki hogy suli után lehet bármi köztünk elgondolkozott rajta, szivem szerint már most vele lennék de a sulit be akarom fejezni. Kint lenne munka iskola nélkül is de nem tudom hogy mitcsináljak. Ha itt feladok mindent és ő meg átvág és ott hagy engem? nem tudom mi legyen. És egy év allatt még bármi történhet. Lehet hogy ev mulva talál valakit aki mindent meg tud neki adni azt is amit én nem. ja a másik meg az hogy tudja azt is hogy a " családomat" Minnél hamarabb it akarom hagyni és ha eygszer elmegyek nem akarom velük tartani a kapcsolatot sok okbol kifolyolag, és ha elmennék nekem csak ő lenne. És ha kint cserben hagy? ide nem jöhetek vissza. Mit fogok én kint csinálni egyedűl? van kint pár rokon de náluk nem szivesen mennék. Ha én innen egyszer elmegyek akkor csak is ugy megyek hogy egy uj lappal inditok, uj barátok, uj élet. Senkim se lesz kezdetnek csak ő. Ti bele mennnétek egy ilyen helyzetbe? Ha ő nem jön vagy nem akar tőlem semmit akkor mge örökre vége mert én akkor is uj életet fogok kezdeni. Egyáltalán nem tudom hogy mitcsináljak! Ti mitcsinálnátok? mit tanácsolnátok? 19 vagyok, ő 26.
2015. szept. 17. 22:01
 1/4 A kérdező kommentje:
A helyesirásért meg bocsi de ez nem tolbamondás szoval ha leszoltok ezért inkább ne is irjatok, siettem!! :) légyszi minnél hosszabbak irjatok :)
2015. szept. 17. 22:14
 2/4 anonim ***** válasza:
Húh, nem egyszerű a helyzeted kedves kérdező. Egy biztos: Hollandia nagyon jó hely és bizony ekkora lehetőség nem mindig adódik. Érdemes élni vele. Viszont a férfiakat általában könnyen el lehet ijeszteni azzal, ha azt sugalljuk feléjük, hogy "mennyire rászorulunk a segítségükre". Ezt soha ne mutasd ki, ne légy esett! :) Én azt tanácsolnám, hogy ha ő is szeretné, akkor menj ki hozzá, de csak is úgy, hogy ha akármi történik akkor meg tudd teremteni a saját egzisztenciádat. Szóval ha történetesen összevesztek, akkor legyen annyi pénzed, hogy három hónapra elegendően el tudd tartani magad. Ennyi idő alatt találsz munkát, el tudod intézni a hivatalos papír ügyeket ( amik általában hosszú hetek, vagy akár 1-2 hónapba is telnek) szóval tudd eltartani saját magad. Ez mindennél fontosabb. :) A másik legfontosabb és döntő kérdés a számodra: Milyen szinten beszélsz idegen nyelvet? Angolt, hollandot?
2015. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idegen nyelvet? Még a magyart is töri ez a nyomorult! 😃

A srác meg egyértelműen, az elejétől kezdve mondja neki, hogy nem akar tőle semmit, csak pár kellemes órát, együtt füvezni aztán megkúrni, de ennyi és csak azért nem küldi el durvábban, hogy ne legyen családi balhé, csak ez a kis pióca ezt nem fogja fel...NEM KELLESZ NEKI SEM MOST, SEM EGY ÉV MÚLVA, szóval igazából akár be is fejezheted a tanulást, külföldre menni pedig manapság már nem nehéz, de az holtbiztos, hogy 2 hónapnyi kúrás után odaköltözni valakihez, még ha a másik is akarná (de nem..!) nagy butaság lenne. Nincs itt mi között választani kérdező, csak a te fejedben él ez a "szerelem".

2015. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, köszönöm szépen az értelmes válaszodat! Beszelem az angolt közepesen, de Hollandba Hollandul beszelnek...ami igazabol az angol es a német nyelv kevereke. Mikor kint voltam azt is megtanultam mert nagyon könnyű. Köszönöm a válaszodat!! :)

Második, huzzal mar innen a fenebe, hogy lehetsz ilyen ertetlen?? Itt nem a helyes iras szamit es le is irtan hogy siettem, meg amugy is ide kerdeseket kell kiirni nem megkritizalni hogy hogy irok te ny*morek!! Es milyen 2 honap k*rasrol beszelsz?? Egyszer volt, de az se k*ras volt azert ennyire ne legy romantikus :D kint legalis a fuvezes mef a suliba is lehet szerintem neked ken kikoltozni es bele halni a fube te nem normalis. Ass egy godrot es h*lj meg benne

2015. szept. 18. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!