Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szolnál azért ha párod mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolnál azért ha párod mindent veled intéztetne még ami nem is a te dolgod?

Figyelt kérdés

Mindig megkér sokmindenre mivel neki nincs ideje én mwg suliba járok ugyan ugy este jövök mint ö de mégis szerinte van idöm elintézni. Mig nem voltunk együtt mindent eltudott intézni most jön a kifogás este fáradt boltba menni munkahelyi kocsival nem intézheti a dolgait. Szinte alig csinál valamit

Én megyek a boltba kutyakajáért mikor az ö kutyái, takaritok, levelét felveszem, orvosához megyek, varronöhöz én megyek, bankot én intézem, mosok, vasalok gyogyszertárba megyek udvari munkához ha kell anyagot veszek. Ti szolnátok vagy megcsinálnátok ha tudjátok?


2015. aug. 14. 12:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha szová teszem azt mondja erre nem vagyok képes erre nem kérhet meg. Igy nem szolok
2015. aug. 14. 12:51
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Szokj hozzá, sok férfi ezt természetesnek veszi, mert te vagy a nő.
2015. aug. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja és sokszor vita van ki fizessen egyéb helyeken mivel neki elmegy a fizetése kutyakajára kocsira hitelre rezsire cigire a boltot én állom és azt mondja nekem erre nem kell költenem több pénzem van.
2015. aug. 14. 12:56
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Dobd a francba, nem vagy szolga.
2015. aug. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynán a fenébe. Mi vagy te cseléd? Az oké ha megkér valamire, na de ez már túlzás. A s.ggét nem neked kell kitörölnöd véletlen? Orvosához minek mész? :D Elmondod a panaszait és írnak fel neki valamit? Kicsit életképtelen a fószer. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha már most ez van akkor mi lesz 10 év múlva? Téged küld a munkahelyére mert ő fáradt? :D
2015. aug. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gyogyszert iratok fel neki mert mire hazaér már nincs rendelés. 1 éve vagyunk együtt. Azt mondta mivel 1 hete nem tudok a macskának fogamzádgátlot venni nem baj nekem lesz egy rakat kismacska mikor nekem nincs macskám. Nem tudom mit mondjak neki hogy ne legyen bánto de lássa már hogy azért ö is csinálhatna valamit. Arra hivatkozik föleg nyáron hogy ráérek nincs suli ö dolgozik.
2015. aug. 14. 13:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind a te hibát, te hagytad őt, hogy a fejedre nőjön. Legyél már egy kicsit határozottabb. Társ vagy és nem csicska.

Ő ilyen típus, ha majd te is dolgozni fogsz, akkor is rád fog mindent hárítani valamilyen indoknál fogva, aztán ha gyereketek lesz és otthon leszel akkor meg pláne.

2015. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs "ó"-d vagy mi?

Amúgy minek vagy együtt egy ilyennel? Nem vagy sem az anyja, sem a rabszolgája. Mi az, hogy elvárja, hogy mindent te intézz helyette?? Úgy rúgnám ki pároslábbal, hogy csak nyekkenne. Pfú de utálom az ilyen életképtelen balf**zokat...:S

2015. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát, én először elküldeném a p icsába, és elmondanám neki hogy a f aszom ki van tőle, és normalizálja a viselkedését. ha nem teszi meg, akkor raknám ki.

csak az a baj, hogy aki ilyen ebben a kérdésben, az az élet más területén is elég elb aszott szokott lenni. szóval nem lennék együtt ilyennel.

2015. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ami nem gond (mert mondjuk hazafelé útba esik), azt nyilván megteszi az ember. Főleg, ha ez kölcsönös.


De itt messze nem erről van szó.


Szerintem tisztáznod kellene vele, hogy az ő dolgaiért biza ő a felelős, nem te.

És nem, nem köll megenni a dumáját, mert ha te nem lennél, akkor is meg tudná oldani a dolgait. Hát oldogassa szépen!

2015. aug. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!