Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakoriak az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakoriak az olyan kapcsolatok, ahol ilyen párok vannak? Ti ismertek ilyen kapcsolatokat?

Figyelt kérdés

[link]


Ahol ilyen őszintén meg tud szeretni egy ilyen lány egy ilyen pasit és természetesen a pénz abszolút nem játszik közre.


2015. szept. 18. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szep arca van a fiunak. Lehet hogy meg sovany korukban ismerkedtek meg es kesobb hizott meg :)
2015. szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt egy nagy szerelmem, kb 160 kiló volt. Egyszerűen imádtam, okos volt, kedves volt, jó volt hozzám, rohadtul nem érdekelt, hogy milyen kövér.

Persze én zsiráf vagyok, de biztos van más zsiráf is :D

2015. szept. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is ilyenek voltunk exemmel, jó azért én nem vagyok ennyire elhízott (85kg) ő viszont csak 48kg :D Haverom úgy szemléltette a többieknek amikor látott minket, hogy Mentem én (a gyűrűs, középső és mutató ujját egymásmellé rakva, hogy kb. olyan vastag vagyok) és jött a csaj (kisujja felemelve) :D Ekkor még nem dolgoztam csóró családból jövök ő pedig kifejezetten jó anyagi háttérrel rendelkező családból még is együtt voltunk 4 éven át :D
2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sugar bear.Nem ismerek,de van ilyen,persze.
2015. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt túlsúlyos szerelmem, nem ennyire, de volt jócskán pocak, ettől még ugyanúgy szerettem.

Ha most a férjem ennyi kilót felszedne, őt is ugyanúgy szeretném.

Megmondom őszintén, ha ilyen duci és nagyon sovány között kellene választanom, még ránézésre is inkább a ducit választanám.

2015. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!