Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekesen szoktak alakulni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesen szoktak alakulni a kapcsolatok akinek nem impotens férfi kell annak impotens lesz a férfi akinek meg impotens férfi kellene annak meg nincsen olyan férfi, vagyis nem olyan férfi jut neki! Hogy van ez?

Figyelt kérdés

Általában ami nem kell olyan a férfi vagy éppen a nő a kapcsolatban,általában mégis olyanokat találunk ami éppen számunkra nem kell kategória miért van ez???

Aki kell,vagy amilyet szeretnénk olyat meg nem találunk?


Ha nem erőszakost szeretnénk mégis azok találnak meg,akiktől egyszerűen menekülni kell az embernek,és nem kapcsolatot kialakitani....stb


Sajnos sok rossz van az életben és jobb elkerülni azokat...



#betegség #impotencia #kapcsolat alakulása
2015. aug. 12. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Az önismeret hiánya, na meg sokan kötnek felesleges kompromisszumot. Nem kellene. Én nem kötöttem, és olyan párt találtam, akivel tökéletesen összeillünk szexuálisan (is).
2015. aug. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség és nincs így. Egy csomó kapcsolat alakul jól.
2015. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vonzéá törvénye. Auzt vonzod be, amitől legjobban tartasz, mert negatív vagy.Normál esetben nem kel impotens férfi én még sosem vonzottam be ilyet. Olyat sem ismerek, aki erőszakost szeretne, szerintem annak senki nem örül. Tökéletes kapcsolat persze nem létezik, az összehangolódásért mindkét félnek dolgozni kell. Ennyi.
2015. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

>Tökéletes kapcsolat persze nem létezik, az összehangolódásért mindkét félnek dolgozni kell. Ennyi.


Ez igaz. A Vonzás viszont ezo-topikba való bárgyú marketing-fos, azt inkább ne keverd ide.

2015. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a rák...? Ki keres tudatosan impotens férfit?
2015. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!