Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te gazdag lennél, a párodna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te gazdag lennél, a párodnak adnál pénzt?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet a következő:


Az egyik ismerősömékről lenne szó.


Tehát a fiú szülei vállalkozók, és most a 21 éves fiúk is beszállt nemrég vállalkozásba, ami elég nyereséges, és így most ebből van neki van pénze, és nemrég vásárolt luxus házat is, menő kocsit stb.

Pedig csak heti párszor dolgozik, akkor is pár órát, tehát ő osztja be a munkaidejét.


A barátnőm pedig a lány, aki beosztottként dolgozik, minimálbérért.

És ő vele randizik a fiú, tehát belé lett szerelmes, és elvileg egy párt alkotnak.


Viszont a barátnőm aggódik az miatt, hogy ebből később gondok lennének, hogy neki van pénze, neki meg épp elég van a megéléshez. A fiú pedig nem tudja hogy hogy kezelje a helyzetet.


Te mit tennél ebben az esetben? Magadhoz költöztetnéd a barátnődet, és ugyanúgy kéne dolgoznia, esetleg megosztanád vele a vagyonodat, és nem kéne semmit sem csinálnia?


2015. szept. 18. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arany középút.
2015. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyen jól állnék és olyan igazán komoly kapcsolatom lenne, attól függene, hogy a párom mit akar. Ha nem szereti a munkahelyét, valami mást, többet akar elérni, vagy csak nem szereti a munkáját, nem kényszeríteném, hogy maradjon az eddigi munkahelyén. Keressen jobbat, tanuljon, vagy azt sem bánnám, ha nekem segítene a vállalkozásban. Ha meg szereti a munkahelyét, maradjon.

A pénzemet mindenképp megosztanám vele. Voltam már a sráchoz hasonló helyzetben egy régebbi kapcsolatomban.

2015. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
Amikor alig volt pénzem,akkor is odaadtam az utolsó forintomat is...szóval valószínű.
2015. szept. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy ugyanúgy kéne dolgoznia, de emellett meghívnám erre-arra.

L21

2015. szept. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg gazdag - és nem rongyrázó műmájer -, és szereti a csajt, akkor nyilván ő fog fizetni mindent, és soha sem fogja a csaj szemére vetni, mert saját magában sem számolgatja, hogy mennyit költött rá.


Én magamhoz költöztetném, és nem KELLENE csinálnia semmit sem, illetve azt csinálna, amit szeret, és amiben kiteljesedik.

2015. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szavaidból úgy veszem ki, hogy ez egy nagyon friss kapcsolat. Magamhoz költöztetni, munkát adni neki vagy egyenesen eltartani, ezeket akkor tenném, ha már kiderült, hogy működőképes a kapcsolat. Addig is nyilván én fizetnék a randikon, mert megtehetném. Azt soha nem támogatnám, hogy egyáltalán ne dolgozzon. Ha rosszul érezné magát a helyén, természetesen megadnám a lehetőséget, hogy keressen mást, és addig finanszíroznám a kiadásait (nem szeretem azt a kifejezést, hogy "eltartanám"). Attól, hogy egyiküknek sokkal több pénze van, mint a másiknak, még ugyanaz egy kapcsolat mechanizmusa. Mindennek eljön a maga ideje.
2015. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!