Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ferj az ilyen?

Figyelt kérdés
Mi lenne a velemenyed a ferjedrol ha egy 1 eves nagyon eleven gyerekkel egyedul elengedne egy 4 oras utra(szuleimhez)arra hivatkova hogy faradt majd kiderulne hogy egy kocsmaban ult egesz ejjel?
2015. szept. 18. 23:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Milyen lenne... mittudomén?

Vagy legközelebb azért kritizáljunk le egy férjet, mert egyszer nem vitte le a szemetet?


Nem ment, mert nem volt hozzá lelkiereje. Oszt jónapot.

(Megmondom őszintén: estére elindulgatni ilyen négyórás utakra - pláne anyósékhoz ;) - nekem se lenne.)

2015. szept. 19. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elég fura ez így, az tény. De ha megbeszéltétek már, akkor mi a baj? Nem csak fizikai fáradtság létezik. Lehet valaki mentálisan is fáradt. Arra meg jó lehet a kocsmázás.
2015. szept. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Örült, hogy végre lazíthat és ücsöröghet a kocsmában kedvére.
2015. szept. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 omba ***** válasza:

Én eléggé utáltam az exem szüleit, de ilyet nem tettem volna, elvittem autóval őket pénteken, hazajöttem és vasárnap értük mentem.

De ez is kevésnek bizonyult rugalmasságban, de az más kérdés.

Rossz férj.

2015. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
utolsó:tehát te leutaztál volna pénteken is 8 órát(oda vissza)meg vasárnap is 8 órát?azért ez kicsit hihetetlen....elég hosszú út...legalábbis is szerintem...
2015. szept. 20. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!