Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz meg más nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg más nőket a párom és miért bánik velem így?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett például ma is, amikor a boltban voltunk és lehajoltam egy termékért, közbe hozzá beszéltem ezért felnéztem rá és láttam amink egy másik lány szoknyáját nézegeti. Szerintem én is szépen ki voltam öltözve, én is szoknyában voltam rám mégsem néz úgy,sőt soha nem is mondja hogy jól-e nézek ki vagy valami...szóval szóvá tettem neki, hogy láttam amikor a lány szoknyáját vagy lábait nézegette,erre letagadta és felemelte a hangját ott a boltban,(általában ezt csinálja ha azt akarja, hogy csendben maradjak) én pedig meghúztam magam mert nem akartam hogy ordibáljon velem a boltba mindenki előtt.. :( Annyira jól esne ha néha engem is megnézne úgy,hogy látom rajta hogy tetszem neki..mondtam is neki hazafele úton,hogy meg kellene becsülnie azt,amilye van, itt magamra gondoltam,erre ő megint felemelte a hangját..bekussoltam. Ő 10 évvel idősebb nálam, szerintem sokan örülnének neki ha ilyen fiatalos barátnőjük lenne mint én, ráadásul nagyon sokat adok a külsőmre mert számomra fontos az igényes,szép megjelenés.. Valamikor külön csakazért kicsinosítom magam mert szexelünk, de még akkor sincs egy jó szava se hozzám.. :/ Annyira rosszul esik hiszen tudja hogy én mennyire örülnék ha csak egy jóleső bókot mondana...... :/ puszit is csak szex utan ad, meg amikor elmegy dolgozni. Soha nem ölel át,azt mondja hogy ő nem ilyen bújós fajta és hogy a kapcsolatok első, második hónapjában van ilyen csók meg nyali fali ölelés.. :/ mit gondoltok minderől? :/

#csók #ölelés #Párom más nőket néz #miért bánik így velem
2015. szept. 19. 19:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
figyelj csak, te mi a jo isten faxaer vagy meg mindig vele? talan a lakhely miatt?? ruhellem az ilyen gyenge embereket
2015. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Mert képtelen vagy normális pasit választani.
2015. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem a lakhely miatt hisz a szuleimhez barmikor hazakoltozhetnek..azert vagyok vele mert szeretem, se hogyan ertessem meg vele hogyhamar szeret,mert ezt mondja, akkor becsuljon is meg..??!
2015. szept. 19. 19:21
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
:D
2015. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert oke nezze a noket ha nem vagyok ott mert amirol nem tudok az nem faj... Na de ma is..es csodalkozik ha feltekeny vagyok, ugy erzem ilyenkor magamat mintha egy szerencsetlen lennek..johogy kioltozok mindig hiszen en is szep akarok lenni mellette..de ezt o nem ertekeli :( nagyon rosszul esett ma is amikor megnezte a lanyt,persze letagadta de sosem tudom kifejteni hogy mi is a bajom mert egybol ordibal.. :(
2015. szept. 19. 19:24
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Lábtörlőnek tart és te még tapsikolsz is a szerepedért.
2015. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Felejtős. Ez érzelmi manipuláció. Maga az, hogy direkt megemeli a hangját nyilvános helyen, mert tudja, hogy akkor csenben maradsz és az is, hogy nem hajlandó dicsérni téged. Aztán meg 10 évvel idősebb nálad??? Nem tudom, hány évesek vagytok, de sok férfi azért szeret vagy akar ennyivel fiatalabb nőt magának, hogy egyrészt villogjon vele, másrészt mert a fiatalabbakat könnyebb manipulálni.
2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nem ez a gond (nem csak ez), hanem az hogy a kommunikacio az egyik legfontosabb dolog es neked meg a parod szerint a neved KUSS.
2015. szept. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
ime az ékes példa hogy a nőknek a megalázás kell! úgy hogy nők kuss hogy nektek kedves romantikus pasi kell!
2015. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ugy gondolod? :/
2015. szept. 19. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!