Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért néz meg más nőket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg más nőket a párom és miért bánik velem így?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul esett például ma is, amikor a boltban voltunk és lehajoltam egy termékért, közbe hozzá beszéltem ezért felnéztem rá és láttam amink egy másik lány szoknyáját nézegeti. Szerintem én is szépen ki voltam öltözve, én is szoknyában voltam rám mégsem néz úgy,sőt soha nem is mondja hogy jól-e nézek ki vagy valami...szóval szóvá tettem neki, hogy láttam amikor a lány szoknyáját vagy lábait nézegette,erre letagadta és felemelte a hangját ott a boltban,(általában ezt csinálja ha azt akarja, hogy csendben maradjak) én pedig meghúztam magam mert nem akartam hogy ordibáljon velem a boltba mindenki előtt.. :( Annyira jól esne ha néha engem is megnézne úgy,hogy látom rajta hogy tetszem neki..mondtam is neki hazafele úton,hogy meg kellene becsülnie azt,amilye van, itt magamra gondoltam,erre ő megint felemelte a hangját..bekussoltam. Ő 10 évvel idősebb nálam, szerintem sokan örülnének neki ha ilyen fiatalos barátnőjük lenne mint én, ráadásul nagyon sokat adok a külsőmre mert számomra fontos az igényes,szép megjelenés.. Valamikor külön csakazért kicsinosítom magam mert szexelünk, de még akkor sincs egy jó szava se hozzám.. :/ Annyira rosszul esik hiszen tudja hogy én mennyire örülnék ha csak egy jóleső bókot mondana...... :/ puszit is csak szex utan ad, meg amikor elmegy dolgozni. Soha nem ölel át,azt mondja hogy ő nem ilyen bújós fajta és hogy a kapcsolatok első, második hónapjában van ilyen csók meg nyali fali ölelés.. :/ mit gondoltok minderől? :/

#csók #ölelés #Párom más nőket néz #miért bánik így velem
2015. szept. 19. 19:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kussoktasd magadat!
2015. szept. 19. 19:28
 12/20 anonim ***** válasza:
95%

Miért néz meg más nőket?

Mert leereszkedtek már a tökei.

Mutass már egy olyan férfit,aki nem néz meg egy formás női lábat, egy jó segget, egy szép didit :D


Miért bánik veled így?

Talán nem szeret annyira,mint gondolnád...

Nem azzal van a baj,hogy nem bújós,vagy nincs a nyelve a szádban, ha kell, ha nem.

Ez az ember nem tisztel téged,márpedig egy egészséges párkapcsolat egyik alapja a kölcsönös tisztelet.

Leordítja a fejed állandóan, ha nem neki van igaza?

Nem érzed magad elnyomva?

Nem mondom szakíts azonnal, de tessék elgondolkodni azon,mi folyik körülötted.

2015. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
:(
2015. szept. 19. 19:33
 14/20 anonim ***** válasza:
52%

Helló!


Az,hogy ez az ember téged nem szeret,olyan biztos,mint hogy most ide írom neked az okosságot.Ráadásul nem is becsül,nem is tisztel,egy szemernyit sem.Te meg szeretsz szenvedni...Nyilván azért ordibál veled,mert nem bírja elviselni,ha nem neki van igaza.Az ilyen egoista barmoktól mentesen meg az ég mindenkit!

Te meg jó lenne,ha kinyitnád a szemedet,és ráébrednél,hogy kivel vagy,meg hogy ő miért is van veled.Gondolkozz már,tíz évvel idősebb! 28/N

2015. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
nem szerelmes beléd
2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

13-assal értek egyet!


Nem azzal van a gond h megnéz másokat mert újat lát mást lát naná h mindenki megnézi.

Itt azzal van a gond ahogy bánik veled.

De erre még nagyon csúnyán rá fogsz b**szni.

2015. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
HA-HA-HA-HA!!!!! Ennyi lenne a hozzáfűzni valóm. Te inkább ezzel a bar0marcúval vagy, valami normális, megértő és érzékeny srác helyett, akkor viseld a következményeit. Ne itt rinyálj reggeltől estig, hogy miért van ez így ... a lehetőség adott volt.
2015. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%

Ha már annyira szereted akkor azt egyáltalan tudod hogy mit szeretsz benne?

Mert az lehet hogy az elején beetetett hogy az ágyadba jusson és el is érte de az is biztos hogy nem csak ez a más nők néuegetése van csak.

És ahogy előttem is irták ez a csávó nem szeret mert azt nem mondani kell!!

Más szóval nem szeret és csak birtokolni akar és nem tekint egyenjogu partnernek,emellett lenéz és még gyerekes is,nem vállalja a felelősséget.

Itt már csak az a kérdés hogy meddig hagyod hogy semmibe vegyen valaki aki nem érdemli meg a szereteted?Mikor hagyod el?

Fogadni mernék hogy ha otthagynád,nem nagyon erölködne hogy visszatarson.

És ne bánkódj egy ilyen után!

Azon bánkófj hogy megismerted.

És ezentúl figyelj oda jobban kivel állsz szóba.

2015. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez tipikus úr és cselédlány viszony. 10 évvel fiatalabbat választott, mert elsősorban a külsőségekre épített, és nem voltak tapasztalton és önismereten alapuló elvárásaid felé. Bizonyára nagyon fiatal voltál, élettapasztalat nélkül, nem önfenntartó, és nem igazán voltak még előtte hosszú, komoly kapcsolataid. Fogalmad sincs, hogyan kellene működnie egy egyenrangú kapcsolatnak. Azért veled van, mert kedvére parancsolgathat neked, a kapcsolatban kizárólag az történik, amit ő akar, és akkor, amikor ő akarja, nem mersz neki ellent mondani, mert elég felemelnie a hangját, félsz tőle. Mivel te nem társ vagy számára, csak egy "ágyas", ezért nézegeti a többi nőt, nem érzi úgy, hogy hűséggel, tisztelettel kellene fordulnia feléd, hiszen az alárendeltje vagy. Az eddig sem volt kérdés, hogy szereti a csinos, fiatal nőket, viszont egy határozott nő, aki tisztában van azzal, hogy mit érdemel a férfitól, nem nézné el, hogy nyilvánosan megalázzák. Te nem vagy vele tisztában, mi járna neked egy egyenrangú kapcsolatban, mert még nem éltél olyanban. Lassan felnősz, kinyitod a szád, kifejezed nemtetszésed, amiért viszonzatlan a felé mutatott törődésed és megbecsülésed, ő pedig eleinte megpróbál elnyomni, sőt, talán még meg is erőlteti magát átmenetileg, hogy ne maradjon hideg az ágya, de amint talál egy csinos, fiatal és nagyon tapasztalatlan lányt, akivel újrakezdheti az egészet, dobni fog téged. Neki csak addig kellesz, ameddig szép vagy, és nem kell különösebben törődnie veled. Ideje felnőni, és a rózsaszín szemüveg nélkül megnézni az embereket.
2015. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jézusom, hány évesek vagytok amúgy?

Egy kérdéssel meg is válaszolnám igazából a kérdést:

Miért vagy még mindig vele?:OOO

2015. szept. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!