Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak! Ha a szerelmetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ha a szerelmeteket zavarja hogy lány barátotok van, lemondanátok erről a békesség és a párotok-és kettőtök boldogsága érdekében?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Egy, hogy nem jellemző ez rám, kettő, ha már kiskorom óta ismerjük egymást, akkor meg kizárt. Egy barátság hosszabb ideig tart általában nálam, mint egy párkapcsolat. Fordított esetben ő sem hagyná ott a fiú barátját.
2015. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést úgy értem hogy egy elkötelezett kapcsolatban vagytok, és a lány is leépített minden fiú barátságot.
2015. szept. 20. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte napi kapcsolat volt a baráttal, valószínűleg megritkítanám, meg nem lenne olyan szoros a barátság, ha féltékeny, de egy barátomnak sem mondanám, hogy szia, mostantól végeztem veled, ha a viszony tényleg csak baráti. Ha ez nem elég a kedves páromnak, akkor végtelenül önző.


24/F

2015. szept. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Egyszer megtettem,aztán egyedül is maradtam,úgyhogy 2x meggondolnám...

De ha olyan a viszonyunk és ő is megtette,akkor igen.

2015. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ mennyire barát az a barát. Pl. szerintem ha ölelgetitek egymást vagy szívecskéztek és intim dolgokról dumálgattok az már nem teljesen barátság inkább párkapcsolat szex nélkül(ki tudja meddig) szóval ez függ attól is, hogy milyen az a barátság fiú és lány között.
2015. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!