Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nem veszem le szex közben sem a melltartót mert szégyellem, hogy nincs mellem?

Figyelt kérdés

Amúgy sem volt soha nagy mellem (75A) de már egy ideje sajnos kisebb lett es mar a 65-70es melltartók is feleslegesek rám, csak azért hordom őket, hogy ne látszon át és adjon formát neki, de iszonyatosan szégyellem és az új kapcsolatomban egyszerűen képtelen vagyok levenni , pedig a héten valószínűleg sor kerül a dologra ...

Szerintetek gáz, ha fent hagyom, vagy tiltakozom és nem akarom majd levenni?


21L


2015. szept. 21. 11:54
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Es ezekkel a "kis mellel is fog szeretni" , "úgy fog szeretni amilyen vagy " , "biztos nem olyan kicsi " mondatokkal nem tudok mit kezdeni :( megakarom műtetni, csak még nincs rá elég pénzem , de terveim között szerepel .

Tartok attól is, hogy ha megmondom neki, azzal lelombozom és kiábrándítóan hat :/

2015. szept. 21. 11:56
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
A gondolkodás módod miatt nem kellenél, nem azért mert kicsit a melleid. 22/F
2015. szept. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Nincs kiabranditobb egy gatlasos csajnal. Legyel buszke arra, amid van, tok lelombozo a bujkalas. Sok sracnal pont ez az esete egyebkent is.
2015. szept. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással inkább ne szexelj, mert csak elb*szod az egész kapcsolatot.
2015. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom a srácokhoz eléggé gáz ahogy viselkedsz kb mint egy 13 éves kislány...
2015. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben előre menekülnék: már a szex előtt elmondanám a férfinak, hogy elégedetlen vagyok a melleimmel, és félek, hogy nem fog neki bejönni.

Inkább beszélj a gátlásokról még időben, minthogy szex közben legyél gátlásos, mert az megöli az intimitást!

2015. szept. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Vannak mellfetisiszták, de ők valószínűleg már alapból nem veled kezdenének. Ne szégyellősködj, mert nincs értelme! Ha "sor kerül a dologra", akkor a srácot nem az fogja érdekelni, mekkora melled van, vagy nincs, hanem boldog lesz, hogy megkaphat, és úgy fogsz tetszeni, ahogy vagy.
2015. szept. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

kis mell nem zavarna, de az elégedetlenséged igen...


22F

2015. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
5%
ronda vagy
2015. szept. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt a hozzáállást őszintén nem értem. Mármint, melltartó ide vagy oda, azért a srácnak nem lesz nagy meglepetés, ha levennéd, elvégre olyan csodamelltartót még nem találtak fel, hogy DD-s mellet mutasson egy AAA-s méretű lánynak, anélkül, hogy ne tűnjön fel egyből a dolog, és ne nézzen ki nevetségesnek. Tehát nem lesznek illúziói, tudja már eleve, hogy nincs (nagy) melled. És ennek ellenére is veled van.

Akkor tudnám ezt esetleg megérteni, ha a két melled iszonyatos formájú lenne, egyik látványosan nagyobb a másiknál, és akkor a műtétig, ami belátható időn belül van, esetleg fennhagynád a melltartót, ami ott akkor valóban elrejti ezt a kis "hibát". Egyébként csak a méret rejtegetése miatt... Melltartóban is látszik, hogy kicsi, tudom, mert nekem is ilyen jellegű problémáim vannak. Oké, a tiednél nagyobb, de még mindig előfordul, hogy oldalról nem látszik semmi. Szemből meg még annyira sem. Aztán valahogy mégis, ha önbizalommal mész ágyba, akkor nem lombozza le a pasit a méret. Sokkal lelombozóbb a bizonytalanság és szégyenlősség. Dobd le a melltartót, tárd ki a karod, ez vagy te, ha így nem izgul rád, akkor menjen a fenébe.

2015. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!