Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha nem veszem le szex közben sem a melltartót mert szégyellem, hogy nincs mellem?

Figyelt kérdés

Amúgy sem volt soha nagy mellem (75A) de már egy ideje sajnos kisebb lett es mar a 65-70es melltartók is feleslegesek rám, csak azért hordom őket, hogy ne látszon át és adjon formát neki, de iszonyatosan szégyellem és az új kapcsolatomban egyszerűen képtelen vagyok levenni , pedig a héten valószínűleg sor kerül a dologra ...

Szerintetek gáz, ha fent hagyom, vagy tiltakozom és nem akarom majd levenni?


21L


2015. szept. 21. 11:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodj kicsit a te szemszögedből. Nem hiszem, hogy eddig félistenekkel kerültél kapcsolatban, ahogy rajtad kívül a nők 95%-a sem. Mégis mi van ha összejönnek és megtörténik? Minden csaj magában vagy hangosan kimondva is azt gondolja, hogy neki milyen rohadt jó pasija van. Amikor szerelmes voltam minden barátomat félistennek láttam utána jöttem csak rá jó idővel mikor kiábrándultam, hogy azért ez nem teljesen így volt. :D Akkor és ott te egy istennő leszel a számára de vigyázz, mert én nagyon megsértődnék ha a párom annyira nem bízna bennem, hogy félti magát előlem de azért a szex az mehet. Fura nem?
2015. szept. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem igaza van az eddigi hozzászólóknak. A fiú tudja, h nincs nagy melled, de ő ezt szereti. Azért is van veled. Nem kell aggódnod emiatt.

Kíváncsi lennék egyébként a melleidre, nekem azok a számok betűk nem momdanak semmit. Küldhetnél róla képet priviben, vagy linkelhetnélbe valami hasonlót netről!

Bármelyket is, de előre kköszönöm!

2015. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%

Az a lelombozó, hogy ilyen problémáid vannak miatta. A férfiak nagy része cseppet sem törődne vele.


Ha amúgy tetszel, akkor ez ugyanígy tetszene rajtad.

2015. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
73%
Nekem pont ilyen barátnőm volt. Vagy melltartó vagy pólónak lennie kellett rajta. Közben én meg teljesen odavoltam a melleiért, nekem így tetszett, de ezt nem hitte el nekem, meg őt zavarta. Tönkre is ment a kapcsolat, persze nem emiatt főleg, de sokat számít, hogy az ember el tudja e engedni magát a másik előtt. Szerintem nagyon hülyeség műtetni, már bocsánat. Természetesnél nincs jobb. Fogadd el magad, a srácok meg imádni fogják így is, akinek nem tetszik, azt se kell komolyan venni, lesz más majd akinek bejön.
2015. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%
Valahogy engem ez a kérdés soha nem zavart,senki sem tökéletes.Picike melleim vannak de soha nem okozott problémát.Ez miatt ne érezd Magad egy percig sem rosszul,nem éri meg.Ezt felnőtt fejjel mondom.Sok sikert,légy bátor!
2015. szept. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Ha kikötöd, hogy bizonyos reakciókkal nem tudsz mit kezdeni (lásd: "kis mellel is fog szeretni", "úgy fog szeretni amilyen vagy", "biztos nem olyan kicsi" stb.), akkor gyűjts rá pénzt, feküdj szike alá, és voilà! Készen vannak a nagy dudák. Ha te ettől jobban fogod magad érezni, csináld!
2015. szept. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel a hozzáállással a saját kapcsolatod sírját ásod. Nem baj, hogy nem vagy elégedett magaddal, de fogd fel, hogy a srác nem kezdene veled, ha zavarná, hogy nincs melled. Van, aki kifejezetten a vékony, fiúsabb lányokat szereti, és bottal sem piszkálna egy klasszikus gömbölyded nőt. Az mindenképpen gáz, ha tiltakozni kezdesz a közeledésére, mert nem azt fogja gondolni, hogy magaddal van bajod, hanem azt, hogy őt nem vagy képes magadhoz engedni. Éket versz magatok közé. Beszélni viszont beszélhetsz vele erről, ha úgy érzed, vízválasztó ez a kapcsolatban. Persze kicsit vicces belegondolni, hogyan szólhat egy ilyen megbeszélés ("Beszélnünk kell valami nagyon komoly dologról. Észrevetted, hogy kicsi a mellem?"), de nagy mértékben képes oldani a gátlásokat az, ha kimondod a félelmeidet, és megnyugtató reakciókat kapsz a párodtól. Legalább tisztában lesz vele, hogy ez számodra kényes pont, és több figyelmet igényel a gátlásaid feloldása.
2015. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna ez. Vannak trükkjeim, amivel megpumpálnám az egódat (is). :D Nőne az önbecsülésed, és hamar levetném a cickókról a melltartót. Nincs semmi baj ezzel, mondom, úgyis levetnéd hamar, ha velem lennél.
2015. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Igen, gáz. Nekem is volt ilyen barátnőm. Elég zavaró volt. Nem a melle! Hanem hogy melltartóban szexeltünk. Csak minden második alkalommal sikerült leszedetni vele. Nekem teljesen mindegy mekkora, csak legyen. Ruhában szexelni viszont fából vaskarika, az intimitás lenne a lényeg, pont az veszik el.


Rákerestem a 65a-ra, ami képeket találtam az alapján ez még bőven cici. Az jó ötlet hogy beszélj előtte erről a félelmedről.

2015. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19 vagyok, azt hozzáteszem, hogy ráadásul a csaj a világ legszebb nője volt.
2015. szept. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!