Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm a kelleténél jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm a kelleténél jobban szereti a szexet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy éve van barátnőm, együtt lakunk. Azt mondta, hogy ha havi 8 szex van átlagosan, az a minimum. 7-nél már meg kell csalnia, hogy jó legyen neki, 6-nál már fontolgatná a szakítást. Egyelőre havi 10-12 szex van, viszont én bőven beérném 3-4-gyel. Úgyhogy a legtöbb szexet ő kezdeményezi. Nem tudom, meddig bírom az iramot. Igyekszem a kedvében járni, nem akarom, hogy szakítson velem. És azt sem gondolom, hogy egyből szakítana, ha lecsökkenne a ráta. Szerintetek mit tegyek, hogy jobban akarjam a szexet, vagy ő akarja kevésbé?

2015. szept. 20. 02:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ja. 28/F vagyok
2015. szept. 20. 02:07
 2/24 anonim ***** válasza:

Azért szeretitek egymást? :)


Embere válogatja. Csak megfogod szeretni. Mármint a szexet!

2015. szept. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:

És eddig nem volt gond? 1 év után jöttetek erre rá?


Havi 12 szex szerintem nem sok. Te vágysz kevesebbre az átlagnál.


[link]


Ezt ajánlom kanosságra.

2015. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nálam a heti 7 az alap. Meg is buggyannék, ha havi szinten lenne ennyi az átlag. Szerintem ez nem annyira vészes mennyiség, bár tény, nem nekem kell erről véleményt formálni. Azért nekem az is érdekes, hogy képes, és kijelenti, mennyi szex az, amikortól megcsal, és mennyi az, amikor szakít. Erről érdemes lenne beszélni, hogy mégis, mit jelent. Őszinte szerelem esetében ez nem igazán így működik. Nyilván a kevés szex rámegy a kapcsolatra, de attól még nem feltétlenül ilyen számszerűen történik mindez, és nem direkt a szex mennyiségének csökkenése az egyetlen kiindulópont. Próbálj meg beszélni vele erről, sajnos azt nem várhatod el tőle, hogy kevésbé kívánja, de ő sem erőltethet rád folyamatosan. Megértés és kompromisszumok kellenek ide, vagy különben neki lesz igaza, és feleslegesen húzzátok egymás idejét.
2015. szept. 20. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Havi 10-12 nagyon kevés :D Te akarod a kelleténél kevésbé, nem ő jobban.
2015. szept. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

A férjem ugyan így volt mint te kérdező!

Állandóan zaklattam, volt hogy sírtam is éjszakákat, ez ment vagy 5 évig!

Azután taktikát váltottam, az ágyban csak vele foglalkoztam de maximálisan, volt hogy 2 órát szexeltünk, szex shopban állandó vevő lettem, kipróbáltuk sok újdonságot , ráérzett az ízére és fordult a kocka, belejött a dolgokba! Csak tudod ha valaki a szexet szereti az nem önző! De ha valaki saját magát szereti az önző az ágyban is. Én imádom szexelni... De most mák kb 4 éve a férjem is megtanulta szeretni magát és engem is!

2015. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Elég furcsa ez a tarifarendszer, - darabszámól függ, hogy megcsal, elhagy????


A havi 10-12 viszont nekem is kevés volna (59F)

2015. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
A sertodesek elkerulese vegett felirok heti 21 szexet fiam. En ennyit igenylek, a nok szaja sem sir ekkor. :D
2015. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Van akinek nagyobb, van akinek kisebb a szexuális étvágya... Ez így van rendjén. A fenyegetése meg nem túl érett nőt prezentál.
2015. szept. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 omba ***** válasza:

Azért ennyire eltérő szexuális igény nem fog jóra vezetni,

ha neked ez kényszer, meg örülsz, hogy bírod a tempót...

és ha egyszer nem?

2015. szept. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!