Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ebben az esetben hogy dontenetek?

Figyelt kérdés
26 eves no vagyok, van egy 8 eve tarto kapcsolatom. Mar tobbszor is felvetettem a hazassag lehetoseget de a baratom nem akarja raszanni magat. Ugy erzem mar nem is szeret engem . Orokolt egy hazat a varostol kicsit messzebb es most azt szeretne koltozzek oda. Busz csak ritkan jar oda, autora meg nem futja nekem. Vajon koltozzek hozza annak ellenere is hogy mar nem szeret annyira vagy szakitsak es kezdjek uj eletet?
2015. szept. 21. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Most te komolyan elkezdtél kombinálni?

Azért, mert még nem kérte meg a kezed, az még nem azt jelenti, hogy nem szeret!!!

Megkért, hogy költözz, abba a lakásba, hogy együtt legyetek! Szerinted, ha nem szeretne, akkor megkért volna erre???

F..ck logical!!


Egyébként meg elég felnőtt nő vagy, tudsz te saját magadtól is dönteni, hogy mit csinálj!!

Vagy segítsek ebben dönteni neked???

2015. szept. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A házasság gondolatát feszegeted, de még nem is életek együtt? Nem csodálom, hogy a férfi is kicsit sietősnek találja a tempót.. Először próbálkozzatok az együttéléssel, aztán a házassággal, ha működik. Vidékiként is túl lehet élni, ma már kevés olyan település van (város közelében..), ahol nincs közlekedés munkába járáshoz, közös programokra pedig úgyis kocsival mentek. Ha a szakítás számodra opció, akkor szerintem te untál már bele a kapcsolatba és te nem szereted őt. Ha vele akarnál lenni, akkor az új helyzetben a lehetőséget látnád, ami összecsiszolhat titeket, és elindulhattok a közös élet felé vezető úton.
2015. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha 8 év után még nem tart ott a kapcsolat, hogy eljegyezzen, és ilyen gondolataid vannak, azt mihamarabb jó lenne tisztázni. Üljetek le, beszéljétek meg, mi miért történik, mik a rövid-, és hosszútávú tervek.
2015. szept. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

szakitsak es kezdjek uj eletet


ha ez felmerült benned,kár is tovább maradnod ebben a kapcsolatban

2015. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy már nem szeret. Ellaposodott egy kicsit a kapcsolat, ezért érzheted ezt. Valószínűleg még bizonytalan a házasságban, de lehet, hogy általában nem az a nősülős típus. Ha szereted, próbáljátok meg az együttélést, de ha te házasságban szertnél élni, egy idő után tisztázzátok a terveiteket.
2015. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!