Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert viselkedik a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik a baratom elutasitoan velem?

Figyelt kérdés
Regen allandoan olelt meg csokolt, akkor boldog voltam, mostanaban meg mindig felrelok ha atolelnem. Mar mondtam neki hogy ez nekem rosszul esik de ot nem erdekli. Ennek ellenere azt mondja hogy meg szeret. Neha jol esne egy csok vagy oleles, vajon sokat kerek?
2015. szept. 21. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne pazarold tovább az idődet,inkább keress mást, már nem szeret.

Aki szeret, az nem viselkedik így.

2015. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most már mást ölel és csókol úgy, mint téged az elején. :))
2015. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő lesz..rja, hogy neked ez rosszul esik, mert ő egy egoista paraszt, akkor miért nem dobod ki? Miért vagy vele?
2015. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 RRR ***** válasza:

mert egy lelki toprongy

rúgd ki,mert ez így értelmetlen tovább


gondolom ezt várja,mert neki nincs vér a pucájába megtenni,

meg így ő lesz az "áldozat"

2015. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Félrelök, ha átöleled?? És még azt mondja, hogy szeret? Hát, nekem már nem lenne a barátom.
2015. szept. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!