Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szabaduljunk meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annabell024 kérdése:

Hogyan szabaduljunk meg egy megszállott kattos lánytól, aki nem képes lemondani a páromról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy dolog, ami nem hagy nyugodni. Párommal több, mint 3 éve együtt vagyunk, többnyire problémamentesen. Minden jól ment, amíg meg nem jelent a párom kolleganője, aki totálisan beleszeretett a barátomba, és mióta megtudta, hogy foglalt, azon áskálódik, hogy hogyan tegye tönkre a kapcsolatunkat. Direkt akkora írja be magát a munkahelyére, amikor a párom bent van (banki dolgozók). Először is annyira súlyos a helyzet, hogy a lány szándékosan olyan szórakozóhelyeket látogat meg, ahova mi megyünk (előre kikutatja a közösségi oldalakon bejelölt eventeket). Ezzel még nem is lenne probléma. Érezze jól magát, ahol akarja. Többször próbált rámászni a páromra, de elutasítást kapott tőle. Egyik alkalommal odamentem személyesen hozzá megkérdezni, hogy mégis milyen szándéka van velünk, majd közölte, hogy mindent megtesz, hogy elvegye tőlem, és hogy megkeserítse a kapcsolatunkat, mert igazából a párom őt szereti. Non stop írogatott a páromnak a közösségi oldalakon, a párom letiltotta mindegyikről, majd SMS-ben folytatta a zaklatást. Ott is sikerült letiltani.Teljesen zakkant a bula! Gondoltuk a letiltások után csak nem jön utánunk a bulikba. Dehogynem! Ezek után (miután kísérletei nem voltak hatásosak) összebarátkozott a párom barátaival is, így minden buliba azt kell néznem, hogy ő ott legyeskedik körülöttük, mi pedig állandóan kerüljük a társaságot miatta.A "közös" barátokat próbáltuk figyelmeztetni, hogy a csajszi nem 100-as és hogy a kedvünkért mellőzzék a társaságát, ők pedig fiú létükre csak élvezik tovább, ha egy k**va a se*güket nyalja állandóan.. A párom több alkalommal tudtára adta, hogy hagyja békén és a szükséges munkahelyi beszéden kívül egy árva szót se szóljon hozzá. Akárhányszor látom, olyannyira ideges leszek én is és a párom is, hogy azonnal haza is megyek, mert egyszerűen nem bírom elviselni még a látványát sem….

Tehát a kérdésem az lenne, hogy milyen ötletetek van a csaj kicsinálására? (Verekedés, egyéb agresszív ötletmentes) Lelkileg szeretném megalázni, hogy végre megtanulja, hogy más dolgába ne is akarjunk piszkítani… Többször felötlött bennem a gondolat, hogy barátaival valamely módon kapcsolatba kerüljek, és hátulról tegyem tönkre őt, de ez egyelőre nem túl sikeres gondolatmenet.

Ha bármilyen tapasztalatotok, és megoldásotok van a helyzet kezelésére, kérlek írjatok!

Tehát bármilyen szaftos, gonosz, áskálódós, rosszindulatú, lelkileg tönkretevő ötletet szívesen fogadok! Let that b*tch burn!!!!!!!

Felesleges poénkodó, vagy piszkálódó kommenteket, valamint a párom gyanúsítgatását legyetek szívesek mellőzni.

Köszi előre is a válaszokat 

25/L



2015. szept. 21. 21:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Sokat nem tudok mondani,tippeket nem fogok adni más kicsinálására,sorry.

Amit tehetsz,tehettek,letiltjátok mindenhonnan,tudomást sem vesztek róla,ha eldurvul a helyzet,fel kell jelenteni a rendőrségen,ennyi.

2015. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Basszus ezt jól megszívtátok. :S Egyelőre nincs ötletem, azért írtam, hogy meglegyen a kérdés, de gondolkozok a dolgon. A páromat is megkérdezem majd, ha hazaért, ő nagyon nagyon ügyes ebben. Pontosan tudja hova kell szúrni. Hátha lesz ötlete. :)
2015. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Buliba direkt érezzétek magatok jol, simulos tánc, csók, rengeteg nevetés, egyszóval érezzétek jol egymást. Biztos rosszul esne neki, szoval hajra!
2015. szept. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na jó,adok tippet priviben,ha írsz Kérdező.
2015. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkép a munkahelyel kezdeném..a párod mongya meg a csajnak ha nem hadja békén kénytelen lesz szólni a felettesének a bankban, egy szexuális zaklatás a munkahelyen téma tuti lenyugtatja.
2015. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Küldjétek hozzám azt a lányt! :D


...


Kajakra. Magányos vagyok. :(

2015. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mondja
2015. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%

Az már eszetekbe jutott, hogy nem f..szbukkon kell élni? Vagy más hasonlón? Magyarul ne jelöljétek be előre hová mentek bulizni. Haverokal csináljatok titkos csoportot, ahol megbeszélitek az ilyesmit. Ott nem láthatja. Amúgy szólhattok a rendőrségnek, de semmit nem fignak csinálni, amíg vér nem folyik. Cseréljetek telefonszámot. Ha munka miatt tudnia kell a lánynak a párod telefonszámát, vegyetek valami gagyi telefont, kártyát, azt adja meg a párod neki, és munkán kívül kapcsolja ki. És ami szerintem fontos lehet, az ilyeneket az élteti, hogy látja, számít, idegesek vagytok miatta stb. Nézzétek levegőnek, mintha ott sem lenne. Ez idegesíteni fogja, jó esetben idővel megunja. Hirtelen ezek jutottak eszembe.

Durvulás, a párod beszéljen meg vele egy találkát, tegyen úgy, mintha benne lenne, vetkőztesse le a csajt, mondjuk a munkahelyi mosdóban, majd intézze úgy, hogy meg tudja fújni a ruháit, és hagyja ott. Ha alázni akarjátok, ez betalálhat.

2015. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmi egyébre, de erre jók a horrofilmek!

Ötleteket szedni hogyan négyeljétek fel!

2015. szept. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Én a párod helyében elhívnám egy álrandira este sétálni, majd rongybatekert asztallábbal elverném a nőt, mint szódás a lovát. Rongya azért kell tekerni, hogy ne látszódjon meg az ütés helye.
2015. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!