Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ez változzon?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ez változzon? Más is volt már így?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt a párommal, van egy csodaszép kislányunk. A gyerek előtt is voltak már gondok a szexuális együttléteink mennyiségét illetően (kb.havi 1 alkalom), de a baba születése óta siralmas a helyzet. Hetek, hónapok is eltelnek úgy, hogy egymáshoz sem érünk. Tuti nem csal meg, nem ez a gond. Szeret, legalábbis azt mondja, és én is őt, igaz ez már rég nem szerelem, csak szeretet. Hogyan tudnám elcsábítani? Változhat még ez a helyzet? Engem egyre jobban kikészit ez az állapot. Maradt rajtam némi felesleg szülès után, ez lehet a gond? Nem igazán tudom vele megbeszélni, mert elzárkózik a téma elől.
2015. szept. 21. 22:33
 1/5 RRR ***** válasza:

ha ö nem partner,akkor lehetetlen


valahogy meg kellene tudnod az okot....


de ahogy írod havi 1 volt,csoda hogy gyermeked lett....az irtó kevés volt már akkor is


esetleg masztizz vagy tarts egy szexpartnert,ha végképp nem juttok zöld ágra

2015. szept. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondok voltak már gyerek előtt is, miért nem akkor próbáltátok megoldani, és ha nem volt rá hajlandó, miért maradtál egy boldogtalan kapcsolatban? Igen, lehet a felesleg a gond. Miben változtál a kapcsolat eleje óta? Sokat híztál? Ugyanúgy próbálsz szép lenni neki? Ugyanolyan igényesen öltözöl, ugyanúgy viselkedsz, ugyanúgy sminkelsz, ugyanúgy próbálod elcsábítani, mint mikor meg akartad őt szerezni? Mi férfiak nagyon vizuálisak vagyunk, lehetsz bármilyen okos meg jófej, ha nem tetszel a szemünknek, nem akarunk rádobni az ágyra, és vadul magunkévá tenni.
2015. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zselyke84 válasza:
Kedves kérdező. Hasonló cipőben vagyok. Nekünk még nincs gyerek és pont e miatt keserít el a dolog. 5 éve élünk együtt. Volt egy vetélésem nem rég, és azóta mindegy mit teszek, nincs szex, vagy csak nagyon ritkán. Már lecseréltem a ruhatáram, szexi hálóingeket veszek fel. Semmire sincs reakció. Teljesen el vagyok keseredve. Állítólag akar saját családot,gyereket. Mindenkinek azt mondja, hogy velünk minden rendben. Semmi más vágyam nincs, csak hogy teherbe essek, jelölöm még a naptárban is az asztalán, hogy mikor kéne együtt lenni, de semmi. Állandóan plusz munkát vállal, ha meg szabadnapos akkor is talál valami olyan dolgot magának, hogy ne legyen itthon. Este meg hiába várom ágyba addig ül a számítógépnél, amíg el nem alszom. Reménytelen. Ha meg szólok neki, hogy jó lenne együtt lenni, akkor rendszerint fáj a feje vagy épp ki van akadva valamin. Előfordult már, hogy meztelenül az ölébe ültem, hát ha akkor leteper, de csak annyi volt a válasz, hogy én nem ilyen vagyok. Próbáltam vele beszélgetni is, hogy ez nekem így nem tetszik, és ennek nem lesz jó vége, de az sem hatotta meg. Nem tudom mit tehetnék. Nagyon együtt érzek veled. A legrosszabb az, hogy még meg is kérdezi, hogy mi bajom van, és amikor mondom neki a gondomat, akkor csak hallgat és ki megy cigizni.
2015. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Zselyke84! Kitartást neked is! Én is sok mindent kipróbáltam már, de semmi. Csak egyre nehezebb... :( Én lassan feladom.
2015. szept. 22. 21:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves 2.Válaszoló! Terhesség előtti állapotomhoz képest 4 kg plusz, de dolgozom rajta, hogy lemenjen. Igyekszem ugyanolyan lenni, mint mikor megismerkedtünk, de gyerek és munka mellett nehéz. Ráadásul a nap 24 órájában együtt vagyunk (egy helyen dolgozunk), így nem vagyok mindig top formában előtte. Ő több mint 20 kg-ot hízott mellettem, engem mégsem zavar.
2015. szept. 22. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!