Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy valtozzon barmi is? Bovebben lennt.

Figyelt kérdés
8honapja van egy ferfi az eletemben. az elejen szexkapcsolatnak indult persze en mar akkor is erezni kezdtem valamit. (nobol vagyok nemkell tovabb ragozni) akkor minden mas volt, nem torodott velem nem talalkoztunk surun, de mara mar egyutt nyaraltunk, mindennap telefonalunk, reggel mar jon ertem egesz nap egyutt vagyunk. erzem hogy szeret de nem meri kimutatni.
2014. júl. 26. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele
2014. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdez rá hogy most mi is van köztetek szerinte
2014. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azt hozzam teszem, azt vallja hogy nincs megcsalas, az hogy mas novel is van az nem az, mert ugyis hozzam jon haza
2014. júl. 26. 11:47
 4/5 A kérdező kommentje:
de azt mutatja hogy semmi,nem vagyunk egyutt stb, kozben halal feltekeny, es erzem 100%osan hogy erez valamit
2014. júl. 26. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ezt mondjuk pont tényleg tőle kell megkérdezned
2014. júl. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!