Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit esznek rajta?

Figyelt kérdés

A fiam sulijába új tanárnő érkezett,van vagy 40 éves,ráadásul egy gebe. Viszont a fiam teljesen rá van kattanva és a szülői óta szerintem a férjem is. A párom nem igazán szokta a fiunkat a suliba vinni,mert neki nagy kitérő és sok idejét elveszi,így én hozom-viszem őt. Újabban viszont a munkám miatt gyakran neki kell szállítania,de a korábbiakkal ellentétben nem cirkuszol-e miatt,sőt még ő ajánlja,hogy majd intézi.

A pohár akkor telt be mikor megtudtam,hogy jelentkezett a szülői munkaközösségbe,pedig az ügyvéd úr eddig azt sem nagyon tudta,hogy hová jár a fia. Ilyenkor mi van? A barátnőimmel nem akarom megbeszélni a dolgot,mert kipletykálják a férjemnek sem merem felhozni,mert ő a főnök idehaza és mert félek,hogy igazam van. :(



2015. szept. 22. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"40-es gebe"

van akinek a vékony alak tetszik, van akinek a telt...

de lehet nem a külsejével fogta meg őket...


volt egy elég kövér angol tanárom 120 körül lehetett a tömege, de nagyon aranyos mosolygós kedves nő volt, pont nem foglalkoztam a tömegével, az egyik kedvenc tanárom volt...


vagy pl az ofőm férfi tanár volt, kopasz ha ez számít, mégis nagyon bírtam, mert rendes becsületes volt és segítőkész...


nem a 40 éves koron, vagy a gebeségén múlik a dolog...

és nem biztos, hogy meg akar csalni...


pl én sem az angol tanárom, sem az ofőm nem akartam megdugni, vagy összejönni velük, szimplán jó fejek voltak és jól el lehetett velük beszélgetni...


22F

2015. szept. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
72%
Megint egy féltékeny, hisztis... Igen, megcsal, és a fiad is! Ezt akartad hallani, nem?
2015. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!