Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség! Mi a teendő? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi a teendő? A barátom anyukája nem kedvel engem, mert nem írtam be egyetemet!?

Figyelt kérdés

Én meg a barátom lassan 2 éve vagyunk együtt. Ő egyetemista, én pedig dolgozok. Eddig nem volt az anyukájával semmi gond, de az utóbbi hónapokban kezdi kimutatni a foga fehérjét. Pl. minden alkalommal mikor náluk vagyok, állandóan azt hajtogatja, hogy írjam be az egyetemet, mi az , hogy nem. És hiába mondom neki, hogy papírok nélkül is jól feltudom találni magam.

A barátom sajnos túlságosan hallgat rá. Pl. most emiatt 2 hétre meglett tiltva, hogy találkozzunk, mert nem írtam be az utolsó lehetőségkor az egyetemet. O.o

Én kezdek megbolondulni mostmár. Nem bírom elviselni ezt az asszonyt. Nem,hogy örülne, hogy nagyon jól megvagyok a fiával, nem csalom, pedig bírnám, hisz én sem vagyok eldobnivaló. Szeretem mindennél jobban de ez sem elég ezekszerint.

Barátom pedig nagyon szeret engem,velem akar maradni mindenáron, de nem akar az anyukájával szembeszállni. Azt mondta, míg ott lakik addig nem hány fel neki semmit.

Mi a teendő? Kezd a türelmem a végéhez érni, és még emellett a párkapcsolatom is kezd megromlani...

22 évesek vagyunk.



2015. szept. 22. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy nem írtad be?
2015. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert egyetem nélkül is tudok érvényesülni. Egyenlőre nem értem szükségesnek, de nincs kizárva, hogy 3-4 év múlva beírjam.
2015. szept. 22. 17:15
 3/15 A kérdező kommentje:
nem érzem*
2015. szept. 22. 17:16
 4/15 anonim ***** válasza:

22 évesek vagytok és az anyja eltilt tőle... Ez most komoly kérdés? Gyakorlatilag felnőttek vagytok, mi az, hogy az anyja mondja meg nektek, hogy mikor találkozhattok?


Én az anyám fejét leordítanám, ha ilyennel próbálkozna.

2015. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha Te vagy Rálehelke, akkor tudsz érvényesülni bárhogyan!

De ha nem Te vagy akkor lehet hogy még egyetemmel sem!

Havi nettó nyolcvanért polcot feltölteni hidd el nem pálya!

2015. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, én sem értem ezt a tiltást, még pár éve az én szüleim természetesen szigorúak voltak, de elbeszéltem velük, kiharcoltam az igazamat, és mára már teljesen megbíznak bennem. Erre mi történik, a másik félről ilyen idióta szigorítások.

De kérdésem, mit tennétek? Hisz én javítani szeretnék az állásponton, hogy a barátom ebben a helyzetben mellettem álljon, ne az anyja mellett.....

2015. szept. 22. 17:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Költözzetek össze minél hamarabb, akkor már nem szólhat bele az anyja semmibe.
2015. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
1:Hova nem irtad be? 2: Ha annyira nagy a szerelem, miért nem éltek együtt, függetlenül a szülöktöl?
2015. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6: Még mindig nem értem. Miért nem szarja le az anyja véleményét? 22 évesek vagytok, az ég szerelmére. Mások ennyi idősen már házasodnak és gyereket vállalnak.
2015. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Még nem akarja anyucit otthagyni. Én már felhoztam az együttlakást, de még esze ágába se nincs, mondván, hogy "ráérünk " .
2015. szept. 22. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!