Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után mégis mire gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után mégis mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Már évek óta együtt vagyok a barátommal, régen semmi gond nem volt, például a Facebookhoz is tudtuk egymás jelszavát, nem mintha állandóan a másik fiókjában matattunk volna, csak szimplán tudtuk és kész.


Telt az idő, ő pedig megváltoztatta a jelszavát. Ez még nem is érdekes, de állandóan a telefonján nyomkodja és ha odahajolok hogy megnézzem kivel és mit ír, akkor elkapja előlem, hogy ne láthassam. Vacsora vagy filmnézés közben is. Párszor volt olyan, hogy épphogy csak egy pillanatra odafordította, hogy egy haverjával beszélget, de persze nem tudtam elolvasni belőle semmit vagy ellapozta amit épp írtak.


Nem tudom ki hogy van vele, de nekem ez nagyon idegesítő, mintha titkolna valamit... Sőt, nemrég még a telefonjára is kódzárat tett, hogy még a telefonját se tudjam megnézni...


Azért is idegesít ez, mert régebben történt már olyan, hogy egy facebookos beszélgetésből derült ki, hogy egy buliban csajokkal táncolt, a szemembe meg azt hazudta nem volt semmi (ez után az eset után mindent letörölt a fiókjából, hogy ne tudjak meg több előzmény)...


Azt mondja szeret és soha nem csalna meg... De a viselkedése nem őszinte! Én meg tudni akarom, hogy most hülyítve vagyok évek óta vagy mi van, miért csinálja ezt.


Hogyan deríthetném ki? Vagy hogyan kellene "vallatnom"? Mert magától úgysem fog mondani semmit.


2015. szept. 24. 16:54
 1/6 Blade Bone ***** válasza:
Bizalom kedvesem, bizalom. .. . Ezekre a bunkózásokra meg ne figyelj, mert szerintem direkt csinálja. Ha meg régebben hazudott, akkor valószínü, hogy most is. Én amúgy megfigyeltem a volt páromon, hogy hogyan hazudik, egyszerű volt, kérdezgettem tőle sok mindent, köztük olyan dolgokról is, amiknek biztosan tisztában voltam az igazával, aztán kérdeztem olyat is, amikkel nem voltam tisztában. Így egy bizonyos idő után megtudtam különböztetni az őszínte mondandóját a hazugságaitól. És bár sokszor volt, hogy mindent letagadott, de az idő mindig engem igazolt, mert utólag mindenre fényt derítettem.
2015. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is furán jönne ki hogy ezidáig nem volt tabu a fb meg a telefon aztán meg hirtelen mindent lezár lejelszavaz hogy ne tudjak belenézni.Ne haragudj de szerintem is az órodnál fogva akar vezetni a pasid,mert ha nincs rejteget vallja miért nem szereti hogy lázsd kivel mit beszél.A mai férfiak nem csak a szeretlek szót tudják hazudni de még egy kapcsolatot is képesek színlelni.
2015. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá miért változtatta meg a Face jelszavát.

Telefonra zárat tenni, ne már,több,mint gyanús.

Szerintem hülyének néz.

2015. szept. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Titkolózunk, titkolózunk?

Szerinted ez normális egy kapcsolatban, főleg ha évek óta együtt vagytok?

Szerintem tudod a választ...

2015. szept. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen mint ahogy előttem is mondták elég gáz a szitu...tudom mert volt iylenbe részem facebook,telózások bizonyos szint után megfertőzhetik a kapcsolatot és a végéhez is vezethet..mások okok miatt is de nekem vége is lett!!!
2015. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Arra,hogy át..nak,mint sz..rt a palánkon!!!
2015. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!