Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lusta, hanyag, dög lett a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lusta, hanyag, dög lett a párom. Hogyan kaphatnám vissza a régi énjét?

Figyelt kérdés

Tavaly összeköltöztünk. Mindent kozosen csinaltunk. Fozes, mosogatas, takaritas, bevasarlas. Mindenben kivette becsuletesen a reszet. Volt hogy maga is megfozott. Tavaly telen munkat valtott, het napbol hatot dolgozik,ahogy en is. De napi 12orat. Mindig mindent erre fog ra. Ha en nem mosok ki, nem lenne mit felvennunk. Negy napig a szariton vannak a ruhai(az enyemet beszedtem, probalom vissza nevelni..) ugy szolok ra, es meg akkor is azt mondja,h hagyjam mar . par honapig nem szoltam,megcsinaltam mindent helyette.de betelt a pohar es mar nem birom. Eltunik a varazsa a kapcsolatunknak. Eddig felneztem ra.de mara egy dog lett belole. Par hete megszolom h miert hagyja a tanyerjat az asztalon amit kiuritett...stb... S latom rajta, hogy sarkanynak gondol.

Hogy kaphatnam vissza a regi enjet, hogy ne a munka fardalmaival erveljen, hogy ne kifogasokat keressen. S emellett ne sarkanykent tekintsen ram? Bele fogok orulni. Hiaba beszelek vele, dacol. 23 eves vagyok, szeretem. Sokat vartunk arra h egyutt legyunk mert mind a ketten kulfoldiek vagyunk.kulon orszagbol. Es most egy harmadik orszagban elunk egyutt. De ami sok az sok. Kerlek segutsetek .koszonom


2015. szept. 24. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetősége munkát váltani? Őszintén szólva én is lusta és hanyag lennék, ha heti 6-szor dolgoznék 12 órát.
2015. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Egyes!

A kérdező is heti 6x12 órát dolgozik, írta is!!!!! Szóval ez nem kifogás.

Kedves kérdező! Én a helyedben mindent ráhagynék. Nem mosnék rá, nem főznék neki, nem pakolnék el utána. Ha reklamál, akkor a képébe vágnám, hogy én is ugyanannyit dolgozok mint ő, mégis képes vagyok ellátni magam, és hogy nem kell nekem egy gyerek.

2015. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

#2


Akkor mindkettőnek jár a Lenin-rend egy Sztahanov-szalaggal átkötve.


Én pedig személyesn nyújtom át az értelmetlen munkáért járó málhásló aranymatricát.


Váltsanak normálisabb munkára mindketten vagy ha ennyit melóznak biztos fussa takarítónénire is... Ha nem akkor már semmilyen csúnya jelző nincs ami ne lenne hízelgő mindkettőnek...

2015. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogy kaphatnád vissza? Hmm, Sehogy sem, mivel ez az ő valódi énje. Az amit te "régi énjének" hívsz, csak a látszat volt, amit egy férfi simán megtesz egy olyan nőért, akibe bele van zúgva, ám ha elmúlik a varázs, akkor már nem fogja megtenni, és pontosan olyan lesz, mint amilyen valószínűleg a találkozásotok előtt is volt, most ismerheted meg milyen is az ő igazi énje. Ez van. Life is hard.
2015. szept. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Negyen lakunk kulfoldon.ket par.a fou a gyerekkori baratja.a masik par mar nem csinal semmit,hogy ravegye magat a baratom h csinaljon valamit.nem valt be. Ma haza jottem. Lattam a rendetlenseget .s azt mindja h rend van. Aztan megmondtam h otthon a szulohazajaban a hazuk nem.igy nez ki s h ez nem rend. A baratja akivel alkumk azt mondja h sosem volt ilyen. Ebben bizom en is. Nekem is megfordult a fejembe h ez a valodi enje. De a baratja allitja h nem. Megmondtam neki az iment h vegre en is rendre szeretnek haza jonni.attol mert no vagOk nem nekem kell elvegeznem a hazimunkat. S a legnagObb baj, h nem lassa be h igazam van
2015. szept. 24. 22:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok!

Szerintem meg nem kell hülyének nézni az embert! Nyilván próbálnak keresni másik munkát, de ha nincs más, akkor jó hogy ezt csinálják. Még ez is jobb, mint a munkanélküliség. Ha találnak valami normális melót, tuti váltanak majd, addig meg ezt kell csinálni. Szóval szerintem ne dobálózzatok azzal, hogy értelmetlenül dolgoznak. Nincs olyan ember, aki szándékosan gyötörné magát ennyi munkával, hacsak nem muszáj!

Az meg természetes, hogy az ember nem akar szemétben és mocsokban élni, jó hogy annyi meló után rendet raknak.

2015. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azert nem tud valtani, mert nincs egesz eves mas.egyelore. csak szezon munka.azt meg nem akar,h aztan telen ne legyen penze
2015. szept. 24. 22:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Dobj le 10 kilót! Általában csak ez mukodik.
2015. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy csak ez mukodik? (Akkor mar elfogynak ) :D
2015. szept. 24. 22:43
 10/12 Missi_Key ***** válasza:

te vagy a bolond ha kényszeresen mindent megcsinálsz neki.

ha egyszer kibírnád hogy 10 napig otthagyd a mosatlant...hidd el nem várná meg hogy rámásszon a tányér...

2015. szept. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!