Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm gyerekes. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm gyerekes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenlegi barátnőm gyerekesen, éretlenül viselkedik egyfolytában. Természetesen tud komoly is lenni, ha olyan témáról van szó, de ez ritka pillanatok egyike. Szinte mindegyik mondata után felnevet, pedig abszolút semmi vicces dologról nincs szó. Esetleg zavarban van?

Nagyon szeretem őt, nem szeretném ha emiatt elválna útjaink, de úgy érzem, muszáj cselekednem ennek érdekében, mert komoly, érett kapcsolatra vágyom.


Kérlek szépen titeket, segítsetek tanácsaitokkal, mit csinálhatnék, hogyan adjam tudomására, hogy zavar engemet?

(Barátnőm 20 éves)



2015. aug. 10. 00:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
beszéld meg vele dolgot hogy változzon meg ! a problémák azért vannak hogy megoldjuk őket
2015. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Beleszerettél egy 20 éves lányba, aki gyerekes, és most azt kérdezed, hogy mit csinálj... Fura.
2015. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy meg kell beszélni vele. Viszont sajnos ez olyan dolog, amit nem igazán lehet tapintatosan felvetni, félek, sértődés lesz belőle. Ennek ellenére mindenképp beszélek vele. Esetleg valakinek volt ilyesmi tapasztalata ez ügyben?
2015. aug. 10. 00:28
 4/23 A kérdező kommentje:
#2 : Tudom én is, fura. viszont mostanság jutottam el odáig, hogy érettebb gondolkodású, viselkedésű barátnőt szeretnék, viszont nem szeretném elveszíteni.
2015. aug. 10. 00:31
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
vagy megszokod vagy keress mást!
2015. aug. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
41%
Figyelj ez egy jó tulajdonság egy lánynál :) Cuki és jellemzi őtés lehet hogy ezért csomóan lepontoznának de szerintem addíg szeresd amíg szerethető .Hidd el egyszre megváltozik ha emiatt máshogy bánsz vele és nem fogsz örülni.Ne akarj senkit megváltoztatni!Vagy fogadd el amilyen és szeresd úgy ahogy van vagy ha ez nem megy akkor nem szereted igazán :/
2015. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Vagy megszoksz vagy megszöksz. Ne próbáld meg megváltoztatni, ő ilyen.


20l

2015. aug. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Es mit szeretnel? Hogy ne nevessen a mondatai vegen? Nem ertem.
2015. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Most őszintén: mit vársz egy 20 éves lánytól? A nő 25-nél kezdődik. :)


Vagy elfogadod, vagy megszabadulsz tőle még időben, nehogy lebabázzon neked. :)

2015. aug. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
#8 : Nem baj, ha nevet a mondatai végén, de vannak olyan pillanatok, amikor nem kéne, mert nem olyan dologról van szó.
2015. aug. 10. 01:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!