Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tönkrement a házasságunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tönkrement a házasságunk, de egyenlőre együtt élünk, meddig tarthat ez?

Figyelt kérdés

Egy éve tart már ez az állapot, nem érzünk egymás iránt semmit, vagyis én már biztos nem a feleségem iránt.

Kiábrándultam belőle, de van egy gyermekünk, és mindjárt megszületil a második, ezért ez nagyon kemény helyzet. A gyerekeket sajnálnám ha elköltöznék. Nem tudom mit csináljak.

Van itt olyan férfi aki hasonló helyzetben van vagy volt?



2015. szept. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem tesztek valamit a kapcsolatért, újítások..miért szeretéttek meg egymást miért nem erre gondoltok ilyenkor?..
2015. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Tönkrement a házasságotok, de azért keféltek meg gyereket csináltok. De biztos én vagyok a hülye.
2015. szept. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Itt már nem sok mindent lehet tenni, ez a hajó elúszott. 8. Hónapban van elötte kezdödtek a gondok, de sexre még jók voltunk egymásnak, de mostmár azt sem igénylem tőle
2015. szept. 25. 19:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Akor hagyd el és légy hétvége apuka!Most mit vársz mit mondjunk?Ha nem lehet már rendbehozni akor tényleg jobb ha külön mentek és mindenki éli a maga saját kis életét.
2015. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eléggé hasonló helyzetben voltam.. én úgy gondoltam, hogy nekem a gyerekek fontosabbak, mint én, és így éltünk még vagy 6 éven át.
2015. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rosszabb ha, pl 6 éves gyerek mellől költözöl el, mintha alapvetően azt szokja meg, hogy apa- anya külön él. Attól még mindenap láthatod, segíthetsz nekik, viheted játszóra stb. Ha ennyire elmúltak az érzelmek, azt úgy sem lehet visszacsinálni.
2015. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi már 3-4 éve élünk így. Ne légy olyan h.., mint én. Teljesen tönkre fog tenni. Ha még fel tudod állítani, akkor menekülj!!!
2015. okt. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hány évesev vagytok és miota vagytok együtt ?
2016. máj. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!