Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok még mindig erre a srácra? Pedig már van barátom.

Figyelt kérdés

Két sráccal randiztam a nyáron társkeresőről, szinte egyszerre ismertem meg őket.

Az egyik racionális, nem túl romantikus, amolyan jó fiú.

A másik bogaras - nem kicsit, komolytalan és érzelmesebb mint a másik fiú.

A bogarast nem tudtam volna felvállalni hosszú távon, mert a viselkedése miatt lettek volna nagy veszekedések. És pont emiatt sem a szüleim, sem a barátaim előtt nem tudtam volna megjelenni, hiszen ha ketten sétáltunk az utcán, akkor is égetett.... Volt hogy meg is fordultak utánunk... Minden randiról úgy mentem haza hogy ki vagyok égve.

Úgy egy hete végleg lezártam - hetekig tartott megértetni vele hogy maradjunk barátok, de valahogy azóta is hiányzik. Minden nap írt valami lököttséget e-mailben, alig vártam a melóhelyen hogy elolvashassam. Értékelte hogy csinos vagyok és ha egy negyed percre komoly tudott maradni akkor igazán értelmes arcot tudott vágni.

És most felszívódott az életemből... Tudom hogy nem döntöttem rosszul, ráadásul túl idős ahhoz (a harmincas évei közepén jár, van korkülönbség bőven) hogy valaha is megkomolyodjon.

De akkor miért hiányzik? Nem értem magam egyszerűen...


2015. szept. 25. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ra vagysz igazan. Bele vagy szerelmes,de vallalhatatlan a fazon. Probalj meg tul lepni es keresni egy nem annyira lokott pasit aki tud viselkedni de ugyanakkor szorakozni is! :)
2015. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hulyeskedes jo buli, en is egy lokott csajt akarok majd bnonek.
2015. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is! Egyszerűen tudom, hogy nem lehetek vele, mert (és ez nem nagyképűség, csak az igazság) nem vagyunk egy szinten. Ő egy tök másik szinten él, ahol az értékrend nem az általánosan elfogadott. Viszont vele éreztem magam igazán jól. Lehet, hogyha nem lenne ekkora önfegyelmem, akkor már régen vele lennék újra. De ismerve magamat, úgy sem lennék boldog, mert az "elvárásaimnak" nem felel meg. (Az sem segít, hogy már 3 éve próbál újra a barátom lenni)
2015. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy vannak sorstársaim :) Nagyon nehéz, már egy hete nem hallottam felőle. Hiányzik, de tudom hogy nem lehetünk együtt... :(
2015. szept. 28. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!