Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotokat netes ismerkedésen kapnátok?

Figyelt kérdés

Most épp egy elég komoly kapcsolati krízisben vagyunk. Főleg miattam, több sérelmen nem tudtam túllépni, és ezeket gyakran a fejéhez vágtam ill. iszonyú hisztirohamaim voltak ezek miatt.

Ma közölte, hogy nem tudja mit akar, aztán kb 1 órával később, hogy próbáljuk meg újra, max, ha így megy tovább, lezárjuk. Azt mondja, hogyha látja rajtam a változást, újra olyan lesz mint régen.

Erre ma lebukott azzal, hogy az interneten ismerkedik. Persze tagadja.

Annyira tanácstalan vagyok.

Nagyon félek.


2015. szept. 26. 02:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
én is csináltam ilyet, volt barátnőm és mellette még ismerkedtem neten, pusztán ismerkedésben nincs semmi rossz.
2015. szept. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Van, ha megegyeztünk abban, hogy egyikőnk se teszi.
2015. szept. 26. 02:17
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor viszont lehetnek bajok, én itt ismerkedtem meg azzal a volt barátnőmmel és itt ismét összefutottam kapcsolatunk alatt.. kérdeztem tőle aznap még messengeren, hogy jár e ide még, mondta hogy már egy hónapja nem volt fent...persze inkább hagytam


1.5 hónapot voltunk együtt

2015. szept. 26. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedést jelzésnek tekinteném, hogy hiányzik neki valami. Amit valószínűleg mondott is, én pedig figyelmen kívül hagytam. Utána elgondolkodnék, hogy akarom-e, tudom-e a megadni neki azt amit hiányol vagy jobb.


Egyébként van aki barátot keres a neten.

2015. szept. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mi már együtt élünk.

Nem is az a baj, hogy felment beszélgetni, sokkal inkább az, hogy kamuzott ott is a barátnőmnek, hogy csak lopta a képet valakitől, meg utána nekem is.

Közben velem meg rideg és elutasító a viselkedése miatt és azt mondja jó darabig ilyen lesz, mert sokat hisztiztem az elmúlt két hétben.

2015. szept. 26. 02:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem is sok minden hiányzik, mégse ismerkedni kezdek, hanem leülök megbeszélni vele, ugyanezt el is várnám.
2015. szept. 26. 02:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elötte ok nélkül voltál HP, az nagyon lelombozó tud lenni.

Most is csak magadat turáztatod! De bezzeg te megbeszéled a problémákat inkább! HP-s stilusban? Akkor ne csodálkozz! Ahelyett hogy itt hisztizel most is, probáld magad kontrolálni picit.

Valoszinüleg MÉG nem jelent semmit az ismerkedése. De ha igy folytatod ...

Ez inkább figyelmeztetés egyenlőre!

2015. szept. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem ok nélkül voltam.
2015. szept. 26. 07:30
 9/13 omba ***** válasza:
79%

A hazugság nem fér bele egy kapcsolatba, az, de hogy idomítani akar:

" rideg és elutasító a viselkedése miatt és azt mondja jó darabig ilyen lesz,"


Ne félj, de hát ennek lassan vége.

2015. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Mindketten gyerekesen viselkedtek. Meg kell beszélni a dolgokat,de én a helyedben előbb önmagammal néznék szembe. Tölts el egy napot teljesen egyedül, menj el sétálni. Gondold át, valóban Ő hiányozna neked egy szakítás esetén vagy csak a tény, hogy van egy barátod? Mert lesz majd más, nem kizárt,hogy olyan akivel jobban meg tudod majd beszélni a dolgokat.


Ha ismerkedik, ő már kifelé kacsingat ebből a kapcsolatból. Nem tudom,miért voltál hisztis, de ha okod volt erre, most jobban vagy és szeretnéd ezt vele megbeszélni, ő pedig duzzog és "büntet" téged akkor viszont én a helyedben elgondolkodnék, hogy fog téged hosszú távon kezelni.


Azt írod, nem tudtál túllépni sérelmeken. Ez egy kapcsolat kihűléséhez vezet általában. Ha nem tudsz túllépni ezeken, lépj le. Ha igen, ha tudtok újat kezdeni akkor hajrá.


Ne félj. Egy szakítás nem a világ. Ahogyan egy kapcsolat megjavítása sem félelmetes hanem izgalmas feladat. Ne tőle tedd függővé a saját énképedet: ha eldob magától nem vagyok értékes nő. Fenéket! Ha eldob magától elveszít engem, de én tovább megyek és tanulok a hibáimból, hogy ne kövessem el kétszer ugyanazt.

2015. szept. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!