Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg? Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg? Hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés

3 csodálatos együtt töltött hónap után távkapcsolatba kerültünk a barátommal. Mindent megtettem azért, hogy utána tudjak menni. Elértem azt, hogy két hetente tudjunk találkozni (2000 km lett köztünk). Először úgy volt, ha kimegyek hozzá, akkor hetente találkozunk (a "szomszéd" városból át tudnánk egymáshoz járni, náluk NINCS lehetőség!). Aztán azt mondta havonta. Most, hogy kinn van (3. hete) megint beszéltünk a dologról. Még nem sikerült az országában lehetőséget találnom (egyetemista, hozzá nem tudok költözni a koliba, 5 másik srác mellé!). Most azt mondta, hogy kéthavonta tudunk találkozni. Szerintem ez már akkora idő, aminél egy kapcsolat nem tartható fenn - hiába ment ki úgy, hogy nem akarta egyikünk sem abbahagyni. Majd jön még egy beszélgetés erről a dologról. Havonta még elmenne, vagy ha látnám, hogy mikor fog ez változni (ha egy fél év vagy év múlva tudnánk rendesen találkozni, akkor folytatható lenne).

Nagyon sok mindent megtettem érte (szerintem nem is tudja, mert nem akartam, hogy minden miatt aggódjon), de amikor ezt mondta, akkor úgy voltam, hogy hagyok a fnébe mindent és fel is adtam a lehetőségeket - amiket egyébként már nagyon bánok. És szükségem volt egy nap szünetre, mert teljesen kikészültem. Meg is írtam neki, hogy egy napig nem leszek elérhető. Találkoztam a barátaimmal, filmeztünk egészen hajnalig. Otthon hagytam a telefonomat kikapcsolva, nem is akartam, hogy bárki is keressen, annyira ki voltam, hogy muszáj volt egy kis kikapcs.

Ez előtt minden nap beszéltünk, a srác hívott fel. Azóta meg ő is hanyagol. Nem ír rám, tegnap rossz volt a net, azért nem tudtunk beszélni, ma meg ráírtam, online van, de meg sem nézi.

Hogy lehetne ezt jóvá tenni?



2015. febr. 24. 16:50
 1/3 A kérdező kommentje:
24 vagyok.
2015. febr. 24. 16:51
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól félek, hogy azt hiszi megcsaltam vagy valami és azért hanyagol, pedig szó sincs erről, csak nem bírtam már idegileg az egészet és kellett egy kis kikapcs, egy nap nélküle.
2015. febr. 24. 16:54
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Ne magad okold az ő bunkósága miatt, amugy meg nem akarlak lehervasztani csak......valahogy eddig akárhány hasonló sztoriról hallottam a vége szakitás lett.... vagy a csaj vagy a pasi idővel megunta a távkapcsot és találtak mást. Persze nem jelenti azt hogy nálatok is ez lesz....de fennáll a dolog. Az meg hogy nem válaszol nos...néha nagy tud lenni a férfi egó...inkább erre gondolj mintsem arra hogy talán márnem érdekled és lehet van másik...azzal csak magadat emésztenéd és nem éri meg főleg mert fiatal vagy és van időd találni mást, jobbat akinek fontosabb vagy az egójánál. 27F
2015. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!