Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom ezt a dolgot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom ezt a dolgot a férfival? 23L

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta beszélgetek, flörtölök egy férfival, nagyon úgy éreztem hogy végre lehet komoly dolog köztünk, de nehéz mert voltunk hasonló cipőben amikor is más mellett döntött, mondtam neki ,hogy a bizalmam vissza kell szereznie, megesküdött h nem érdekli exe stb.. de ma bevallotta h nála aludt az este, de semmi nem volt... és szerinte túlreagálom és arra kéne figyelnem h őszinte... de szerintem rohadtul meg sem kellett volna tennie ha fontos vagyok neki. Vélenények?

2015. szept. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés: Lett volna az exének lehetősége máshol aludnia?

Igen: Ints búcsút neki.

Nem: Oké.

2015. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Clark Kent.. ***** válasza:

"de ma bevallotta h nála aludt az este, de semmi nem volt..."


-->Hát, persze, biztos a FIFA 14-et nyomták a PC-n. :-) Már egyáltalán az a kérdés is felmerül, hogy mi okból aludt nála az exe?


Szerintem ez a pasi azt gondolja rólad, hogy olyan buta vagy, mint a tök. Dobd ki.

2015. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
lett volna, előtte tettem le a telefont mondta hogy ott van az utcában a csaj ,de leszarja, nem is hozzá ment eredetileg. Aztán ma délután ezzel fogad
2015. szept. 3. 19:36
 4/5 anonim ***** válasza:

És ezek után még van kérdésed?

😆

Akkor ott baj van!

30/F

2015. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

"megesküdött h nem érdekli exe stb.. de ma bevallotta h nála aludt az este,"


- hát ez egy hamis eskü, akárhogy nézem.

Hogy nem történt semmi? -Neheze hihető ősz fejjel is, bár, ha meggondolom egy csendes-kedve összebújás tán még meghittem is tud lenni a szexnél.


Az őszinteség nem olyan dolog, amit külön értékelni lehetne, az valami alap dolog.

Ha minden másnap nála lesz, viszont ezt mindig őszintén elmondja, az OK?

2015. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!