Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Meg lehet ezt a hazugságot bocsájtani? Ha az eszemre hallgatok elhagyom, de a szívem nem engedi.

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a párommal. Minden rendben volt eddig köztünk, nekem Ő az első szerelmem. (Az első igazi neki is én vagyok, az előttem lévő egy tévedés volt. ) Mindennél jobban szeretem. Kb. egy éve vannak problémáink, viszont nem egymással van a gond, hanem külső tényezők, pénzügyi, családi gondok, betegség. Nagyon összejött minden, kemény dolgok. Sokszor már az összeomlás szélén vagyok, persze tudom, hogy erősnek kell lenni és össze kell szednem magam. Azonban ezek miatt mostanában egyre többet vitázunk, és előjött a szó a volt barátnőjéről is, de csak mert összejött a csaj a párom haverjával (aki már nem a haverja, nem csak emiatt, nem volt igazi barát semmilyen téren). Nekem a legeslegfontosabb dolog az őszinteség, és tudom, hogy neki is. A rögeszmémmé vált az exe, pedig szinte semmi nem volt köztük. Egy kérdésemre, ami teljesen jelentéktelen igazából, hogy megnézte-e iwiw-en, az volt a válasza, hogy nem. Éreztem, hogy hazudik, később ki is derült. (Azt is tudom, hogy nem azért nézte meg, mert hiányzott neki, vagy mert akarna tőle valamit.) Tudom jelentéktelen dolog, semmiség, de a szemembe hazudott. Nem volt semmi értelme, hogy eltitkolja. Nem tudom mit tegyek. Tudom, hogy nehezen kezeli a konfliktusokat, de az akkor sem megoldás, ha hazudik. Ti mit tennétek ilyen esetben? Túlreagálom? Tudom, hogy csak nem akarta, hogy fájjon, nem akart megbántani, de ezt nagyon utálom. Mindennél jobban. Főleg attól, aki fontos és szeret.
2010. márc. 14. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
túlreagálod. és: soha ne tegyél fel olyan kérdést, amire nem akarod hallani a választ...
2010. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt megbocsáthatod neki ezt a kis hazugságot, mert ahogy mondtad, csak nem akart megbántani. Oké, rosszul esik amikor a szemedbe hazudnak, de ez ilyen kegyes hazugság volt inkább. Engem sokkal jobban kiakasztana az, hogy miért foglalkozik az exével meg annak az új pasijával, ha már 2 éve te vagy neki?! Főleg, hogy semmi komoly nem volt köztük. Akkor mit érdekli őt. Így is van elég problémátok, legalábbis amiket leírtál, pénz, család, stb.

Szerintem téged igazából nem ez a kis hazugság akasztott ki, hanem az hogy túl sok mindennel kell foglalkoznod, tú sok mindent kell megoldanod egyszerre, kezdesz besokallni, erre még ő jön az exével meg ezzel a hazugsággal, és neked ez már csak hab a tortán, de pont elég ahhoz, hogy kiakadj. Remélem érthetően írtam le..

Én megbocsátanám neki ezt, csak megmondanám hogy ne érdekelje már ennyire a másik csaj, inkább törekedjen arra, hogy a ti életetekben minden rendben legyen.

17/L

2010. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát lehet h egy túlreagálod, de ha megnyugtatlak engem is elöntene a düh és a gondolat h miért hazudott, az én barátom is letagadta h egy csajjal elment cipőt nézni, igazából nem nagy dolog csak az bántott h nem mondta el, erre ő csak annyit mondott h nem tartotta jelentősnek, persze nekem nem hazudott a szemembe csak eltitkolta de ígyis elég fura volt a helyzet...egyébként szerintem kérdezd meg tőle h miért nem az igazat mondta és foglalkozzatok többet egymással mint a külsőségekkel nehéz kicsit hanyaglni őket de ha sikerül jobblesz a kapcsolatotok..:) sok sikert:)
2010. márc. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!