Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne türelmetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne türelmetek egy ilyen sráchoz?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok. Sajnos jórészt azért mert a múltbéli negatív élményeim miatt elzárkóztam a külvilágtól, nem mentem sehova, tapasztalatlan vagyok mind a nőkkel való viselkedés, mind szex terén.

Megelégeltem ezt az állapotot, sportolni kezdtem, és alkalmanként eljárok itthonról. Lett egy barátnőm, aki viszont nem tudta kezelni a kapcsolatunkat, hiába éreztettem vele hogy szeretem és próbálkoztam mindent megtenni, ő nem tudott engem szeretni.

Szexuális életünk nem volt.

Aztán junius közepén szakított velem.

Kezdem némileg jobban érezni magam, már nem vagyok folyton letörve, viszont félek attól hogy ennyi idősen túl nagy lemaradást hoztam össze. Mi lesz ha az elején esetleg nem lesz erekcióm( olvastam több helyen is hogy megesik), ügyetlen leszek, ráadásul a péniszem sem egy világverő csoda.

Hosszú lett, elnézést


2015. szept. 27. 13:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát figyelj most erekció meg első ide vagy oda...akit megfektetsz majd megérti HA lesz vmi ilyesmi...könnyű mondain de ne stresszelj ennyi....ha komoly kapcsolat felé nyitsz a lány megérti majd ha nem komoly akkor se parázz mert lehet ott nem lesz és annyira nem éled bele magad...de ez fordítva is lehet! :D mind1 a lényeg a lényeg ne stresszelj!
2015. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!