Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk a párommal 3 éve (most nyáron múlt 3), ugyanennyi ideje együtt is élünk. Mindeddig teljes mértékben rendben volt minden, totál szerelem, boldogság. Egy hónapja volt egy kattanás, hol nem éreztem semmit, hol igen, utána pedig durva hangulatingadozásaim voltak. Ez egy időre ugyan megszűnt, megint minden baba volt, de elment 10 napra, amit nagyon nehezen bírtam. Mikor visszajött megint kezdődött előröl, de még durvábban. Üresnek érzem magam, ami eddig boldoggá tett az mostmár nem. Hangulatingadozások terén annyi változott, hogy mostmár több a lent mint a fent. Alapvetően depresszív hajlam vagyok, de ilyen még nem fordult elő velem.

A kémiával semmi gond közöttünk, és tudom hogy vele akarom leélni az életem.

Egyszer van jövőképem, akkor is csak vele tudom elképzelni, de következő pillanatban pedig nem tudok egyáltalán hosszú távra gondolkodni semmiben.

Voltam ismerősnél, aki szakmabeli, szerinte poszttraumás stressz szindróma, de persze nagyon szerteágazó lehetőségek vannak.

Mi van ha mégsem? Ti mit gondoltok erről?

Elnézést ha kusza lett, igyekeztem minél jobban összeszedni a gondolataim.

22/L



2015. szept. 14. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nalam is van ilyen de ha elutazom valahova es van egy kis kornyezetvaltasom akkor elmulik.
2015. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dokihoz el kelene menned hogy lelkileg kiegyensúlyozottabb legyél és csak ha javultak ebből a dedpreszióból csak útán mérlegeli hogy tényleg ő kel neked vagy sem mert így elég nehéz eldöntötted hogy a lelkileg mélyre csúsztam attól érzel néha így vagy tényleg valami hiányzik a kapcsolatból.
2015. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!