Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinaljak? Tuti direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak? Tuti direkt idegesit

Figyelt kérdés

Parommal egyutt lakunk.


Oke, vicces tema lesz..de engem zavar.

Raszokott arra hogy akkor pukizik ha mellette vagyok.

Persze mindenki szokott,de millioszor mondtam neki hogy ez bunkosag. Szova tettem viccesen,mergesen...de semmi.


Egyre bunkobban csinalja.

Ha dolgozom itthon odajon, ha tv.zek,ha olvasok,vagy ejjel,reggel amikor mellette fekszem.


Ferfiak kozott dolgozik.

Persze,lehet hogy naluk ez a meno meg a vicces,de szamomra ez egyre kiabranditobb.


Azthittem ha szolok,leall, de nem.

Egyre jobban csinalja.


Mit kell meg tennem ahhoz hogy ez a bunko viselkedes vatozzon?


Mar ott tartok,hogyha ejjel pukizik (Direkt)akkor kulon szobaba megyek at aludni


2015. szept. 28. 08:44
 1/3 A kérdező kommentje:

Vagy pont azert csinalka,mert engem idegesit???


Csinaljak ugy mintha nem hallanam vagybnem erdekelne es egy ido utan leall,ha latja hogy mar nem idegesit?

2015. szept. 28. 08:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha valakinek annyi az érzelmi és kapcsolati intelligenciája, hogy csak így képes mély hatást gyakorolni egy lányra (arról nem beszélve, hogy tesz rá, hogy Te kifejezted az igényed), azt szerintem jól ott kell hagyni. 41/F
2015. szept. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindegy is: ha kifejezetten kéred, és nem teszi meg (szerintem is bunkóság, de az nem érdekes) - akkor nem vesz komolyan, nem érti, hogy a szeretet az nem duma, hanem cselekvés.

Sőt tennie se kell, csak nem kell erőltetni valamit.

2015. szept. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!