Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfivel lehet tervezni egyáltalán?

Figyelt kérdés

Friss kapcsolatról van szó. Hónap elején a barátom,aki nem mellesleg 30-as évei elején jár, azzal hencegett, hogy már nem tudom hány nap eltelt fizetés óta, és még mindig nem nyúlt a fizetéséhez, mivel van valami ami neki minden hónapban bevételt jelent. Rákérdeztem, hogy mi az, de nem árulta el,én meg nem faggattam tovább.

Természetesen a napi 1-1,5 doboz cigi el van szívva, meg mellé a kocsma és a sör is jár, illetve egy albérletben lakik az anyjával, meg az apja is küld neki havi X ezer forintot.

Semmije nincsen, nemhogy kocsija, de még egy biciklije se. Most ott tart,hogy a havi bérletét sem tudja megvenni, és van 2-3 ezer forintja fizetésig.


Nem vagyok pénzéhes, eddig is tudtam róla, hogy hónapról hónapra él, de most igencsak elgondolkodtam azon, hogy egy ilyen ember hogy akar valaha családot alapítani? Eljegyzést, esküvőt,gyereket,lakást/házat?


Nyugodtan mondjátok meg, ha rosszul gondolkodom, de szerintem egy 30 éves férfinek nem kellene 2 héttel fizu előtt teljesen szegénynek lennie.


2015. szept. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nővel jártam így, ott is hagytam a francba.
2015. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Rosszul gondolod. Mindenki úgy él, ahogyan jónak látja.

Ha neked nem tetszik tiplizhetsz mellőle, de az, hogy friss kapcsolatban vagy, tudtad, hogy így él, és most idejössz megszólni egy ilyen internetes fórumra a háta mögött az nem csak, hogy szemét dolog, de rólad állít ki szegénységi bizonyítványt.

2015. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kezdenék olyannal, akinek elmegy napi másfél doboz cigi a minimálbér mellett, az ilyen nem tud kicsit is előre gondolni, tervezni biztosan nem érdemes vele.
2015. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hat engem is zavar az ilyen, neked kell dontened, h ez mennyire fer bele.
2015. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne bántsuk szegény kérdezőt:)

Nézd, ez egy nagyon nehéz kérdés. Éretlen, ez nyilvánvaló. De ezen nem tudsz változtatni, magától kell, hogy megtörténjen. Olyan nem lesz, hogy "szívecském, komolyodjá má meg léccives, és nem b*as*zd el a pénzt minden szarra" és egyik napról a másikra megváltozik. Hasonló voltam én is, nálam most jött el a pillanat, neki még nem, ilyen a világ. Rajtad áll, hogy kivárod, vagy kidobod, és keresel egy olyat, aki felelősségteljesebb.

Jól gondolkodsz, jogosan aggódsz, de erre a problémára megoldás nincs.

2015. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Aki pénzügyekben ilyen felelőtlen, az nem érett még a párkapcsolatra.
2015. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
egy párkapcsolatban legalább az egyik félnek tudnia kell beosztani a pénzt. ha ez nem megy akkor van gáz
2015. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bevételek alatt a következőket érti:


Segíjke

Rezezés fizetsége

Behajtott pénzek

Bodzaszedésért kapott pénz

Öregezés

Öreganyja nyugdíja

2015. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. De attól függ... pl az én férjem nem igazán tudja kezelni a pénzt. Ha van nála akkor elkölti. No nem cigire, kocsmára(fúj), hanem kis pizza, rengeteg édesség...ilyenek. Viszont megkért, hogy én kezeljem a pénzt, mivel neki nem megy. Így mindig van félretett pénzünk. Sajna ez már 2x anyósnál kötött ki. De alapvetően ha minden kötél szakad, nekem köszönhető, hogy nem halunk éhen, mert én tudok félretenni. Ő nem.


Ha olyan ember aki belemegy, hogy pl a párja kezelje a pénzt, akkor előfordulhat, hogy javul a helyzet, csak nem szabad pénzt adni neki:) illetve csak arra amire muszáj.


De én mondjuk olyannal alapból nem kezdenék aki dohányzik, és alap neki a kocsmába járás és az alkohol.


Mellesleg az autó nem létszükséglet. Miért kéne hogy legyen neki?

2015. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!