Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a vonzalom!?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt,fiatalok vagyunk. A barátom néhány hónapja azt mondta hogy elmúlt a vonzalom.Szeret,kéri hogy változtassak.Nagyon szeretem,nem szeretném emiatt elveszíteni.Hogy tudnám visszahozni a vonzalmat?
2015. szept. 29. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben valtoztass?
2015. szept. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Legyek kicsit szexibb stb,vagyis hogy hozzam vissza a tüzet úgymond
2015. szept. 29. 09:32
 3/6 anonim ***** válasza:
53%

Hat nem tudom.. ha az en baratom azt kerne tolem, hogy legyek szexibb akkor biztos, hogy megsertve ereznen magam. Ha szeret akkor ugy szeressen amilyen vagyok es ne akarjon megvaltoztatni!!

Amugy nem lehet, hogy az a baj hogy tul sokat vagytok egyutt es megszoktatok egymast?

2015. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez normális dolog, nem lángolhatunk életünk végéig... nem tudom h miben kellene változtatnod
2015. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos, egy nő akkor lesz szexi, ha tetszeni akar valakinek, akitől pozitív visszaigazolást kap. Én voltam olyan kapcsolatban, ahol elvárás volt, hogy legyek szexi, vonzó, de a párom nem tudta ezt kellőképpen értékelni... tehát ő nem udvarolt, bókolt, nem tudta kihozni belőlem a NŐ-t.

Akkor tudtam szexi lenni a párkapcsolatban, amikor más férfitól kaptam meg azokat a visszaizolásokat, amiket a páromtól nem. Kedveskedésben, törődésben, figyelmességben, udvarlásban. Na akkor kijött belőlem a szexi dög. (Nem csaltam meg, de idővel szakítottam, mert egyáltalán nem értékelt.)


Szóval ha a barátod szexi nőt akar, akkor ne csak elvárja, hanem tegyen érte!

2015. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ők kérik, de ők nem öltöznek ki nekünk! Nyáron a párom, ott flangálok előtte tangában, miniszoknyában, erre rám sem nézett. Nyomkodta a telefont továbbra is. Van, hogy észre veszi és megdícsér (szerencsére ez volt a legtöbb esetben), de van olyan hogy tök mindegy. Meg se látja, de közben mondja hogy öltözzek már ki. Ő meg melegítőben járt egy évig, de engem megszólt, hogy mert nem öltöztem ki neki azért nézegetett meg másokat! Ez volt a fedősztori.
2015. szept. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!