Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 honapos terhesen megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám Don Jon kérdése:

8 honapos terhesen megcsalt a barátnöm! Mit tegyek? Hazudik flegmázik. Stb

Figyelt kérdés
üdv.23éves vagyok és van egy 21 éves barátnöm akivel együtt élek. és van egy 7 honapos kis fiunk nos amikor a hasába volt megcsalt engem 8 honapos terhesen töllem kért pénzt mindig adtam neki megvolt mindene! hogy körösre menjen. A barátnöihez. De lebukott mert az exéhez ment. Megcsalt lefeküdt vele! Pedig ki elégitem! és mégis megcsalt esküdözöt a gyerek életére hogy hülye volt nem érdemeltem meg sohasem lesz ilyen de másnap megint ment megcsalni! Nos mit tehetek? Ugy beszél velem mintha kutya lennék le átkoz meg rengeteg tráger szavakat használ rám. Mindig hiztizik sohasem jo neki semmi! Lefeküdni sem akar velem csak amikor neki jo! De ha megcsalom akkor fenyeget hogy a gyereket elviszi és nem láthatom sohasem! én elhagytam ött sokszor de követet zaklatot nem hagyott békén sirt hogy esélt adjak neki megváltozik bizzak benne stb erre másnap megint megcsalt! Kérlek irjatok válaszokat hogy mit tegyek! ? nem volt indoka a megcsalásra! ö is bevalotta! mai napig bunko velem! hazudik stb! pedig kapot 1 pofont és mégis!

2015. szept. 29. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
dobd ki aztán csinálj apasági tesztet hogy a purdétól is megszabadulj.
2015. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy tiéd a gyerek?

Szerintem az exé, azért is járt vissza hozzá még terhesen is.

Tőled csak a pénz kell neki.

Én csináltatnék DNS vizsgálatot.

2015. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igyvan énis akarok csináltatni Apasági Tesztet!

hát amikor megszült és láttam a kis fiu hasonlitot rám nagyon! de ahogy teltek a honapok nem hasonlit rám! most 7 honapos! de semmi nem hasonlit rám! sok embert kérdeztem ebböl 10 ember azt mondta nem hasonlit rám! 3 ember azt hogy hasonlit rám! álitolag 200 ezer egy teszt :( ez az ajjas nö lehuzott. ez kell az kell. stb áhh hosszu!

2015. szept. 29. 11:50
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne hagyd lehúzni magad.

Már akkor ki kellett volna dobni, amikor terhesen megcsalt. Erre milyen családot lehet alapozni? Semilyet!

2015. szept. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Élvezd, ha neked ez kell:(
2015. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogyha bíróságra viszitek az ügyet,akkor van rá esély,hogy a nőre rávarrják a teszt árát,hogyha mégse te vagy az apa..

de igazából meg kéne hogy érjen neked 200 E forintot,hogy megtudd az igazat. ha nem a tiéd akkor még "könnyebb" pár hónap után szembesülni vele,mint évtizedek után..

a nőt meg hagyd el, állapodjatok meg hivatalosan a tartásdíjban és a láthatásban. a gyerekkel tartsd a kapcsolatot és ennyi. ha van eszed nem leszel vele tovább.

2015. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát igen! gondolkodtam hogy biroságra viszem de ha mégis az enyim ? nem élvezem hogy lehuzz. vagyis lehuzott. a munka helyett is ott hagytam! mert érzem hogy megcsalni megint megtenné stb ugy huzott le hogy adj pénzt erre arra ohh apucikám ez kell az kell. én adtam. de már nem tudok dolgozni. mert a gyereket féltem hogyha mégis az enyim ki tudja emberel állna le. alkoholistával stb.. ettöl a nötöl minden ki telik! nem bizzom benne! veszekszünk mindennap! azon is agodom h mással lesfekszik velem nem! a gyereken is ha az enyim! nézetek emg facen van kép a gyerekell hogy hasonlit e rám.- ádám don jon bobi néven vagyok fent
2015. szept. 29. 12:11
 8/15 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek.


Kamu.

2015. szept. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
mi kamu ? vagy mire érted hogy kamu ?
2015. szept. 29. 12:20
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszek benne, hogy ránézésre meg lehet állapítani, hogy kié a gyerek, én ezzel nem foglalkoznék.


Apasági vizsgálat van 50 ezerért sok helyen, de itt van 40e alatt is, kevésbé pontosan (csak apa+gyerek, anya mintája nélkül):

[link]

2015. szept. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!