Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyeim! Miért csinálhatja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Miért csinálhatja ezt a párom?

Figyelt kérdés

Igazából nem hiszek benne, hogy itt megoldásra találok, csak "muszáj" kiírnom magamból....


Az egész rólam és a barátnőmről szól, akivel több éve együtt vagyok, és már össze is költözünk. Régebben nagyon jó volt a kapcsolatunk, egy ideje viszont jelentősen megromlott, és egyre rosszabb irányba halad, többször felmerült már a szakítás lehetősége is, de mindketten gyengén voltunk hozzá.


Én úgy érzem mindent megtettem érte, és a legjobbat adtam neki, de egyszerűen mindig talál valami apróságot amibe beleköthet, és veszekedést kezdeményezhet, ha nyugalom van. A házimunkát is teljesen közösen csináljuk, legyen szó takarításról, főzésről, bevásárlásról akármiről. Mindenben segítem, és bármilyen szituáció is lép fel, mindig az ő érdekeit részesítem előnyben, csak hogy neki legyen a legjobb, de úgy látszik hiába...

Mikor jól megvagyunk, mindig generál valami problémát, amivel kirobbanthatja a veszekedést.

Többször leültünk már megbeszélni, és arra jutottunk, hogy változtat ezen, de persze soha nem sikerült. Úgy érzem elkerülhetetlen lesz a szakítás.


Mindezek ellenére, ha valakinek valami mentőötlete, javaslata lenne, kérem ossza meg velem!


2015. szept. 30. 20:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

En pont ilyen vagyok mostanaban az elettarsammal. Egyresz flusztral egy uj munka. Rettenetesen utalom az a munkat es faraszt, nagyon sokat dolgozom. Masreszt rajottem, hogy nagyon felek a csalodastol: igy ha vmi jo kapcsolatban komolyra fordil a dolog, akkor megijedek es tudat alatt eltavolutom magamtol a kotoszkodesemmel. Probaltam mar menni pszichologushoz regebben. O csak azt mondta, hogy nyugodtan szakitsak, ha nem erzem jol magam. Szoval nem segitett megoldani az atelt csalodasokat.

Igazabol szeretnem, ha felesegul venne es gyerekunk is lenne. Szoval nagyon szeretem en is. Egyszeruen nem tudom, hogy mit kezdjek azzal, hogy flusztralt vagyok a sok uj projekttol , amit utalok is. Meg par honapig tart, aztan minden a regi lesz.

N

2015. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet, hogy van olyan dolgod, ami zavarja őt, amivel idegesíted, csak nem akarja mondani. Lehet, hogy elbizonytalanodott a kapcsolatotokban, nem érez már úgy, mint korábban. Lehet, nincs rendesen kielégítve. Lehet, hogy túl szuper minden, és unatkozik és kicsit fel akarja rázni a dolgot pár műbalhéval. Lehet, hogy munkahelyi problémái vannak. stb
2015. okt. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Hulyen hangzik de szerintem beleunt az egeszbe, nem szotakoztatja, erre mondjak h beleunt a joba. Nem arrol van szo h nem szeret (mert szeret) hanem arrol h MINDENT megkap toled es az emberek imadnak elni a hatalmukkal ha hagyjak oket.


Masreszt egy kapcsolatban mindket felnek egyforman kell(ene) adnia erzelmileg,mmentalisan etc. A bartnoimet mindig elhagyjak annak ellenere h szabalyosan a lelkuket kiteszik a pasiert, fozes,mosas,takaritas, szex csettintesre,apro figyelmessegek...sorolhatnam a pasik pedig ezzel visszaelnek hiszen mindent megkaptak , nincs izgalom,mnincs kihivas,nnincs pezsges, szikra.


Engem meg sosem hagytak el, pedig se nem fozok, mosok mindig magamat teszem eloterbe, gyerekes es onzo vagyok, es semmit nem vsinalok csettintesre:-))


A szeretet nem majomszeretet, az h abszolut a masik ala rendeled magad es minden kivansagat lesed az egy ido utan zavaro, es kellemetlen barmilyen hulye mis hangzik.

2015. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy papucs vagy, és jó dolgában már unatkozik. Légy férfi, és dobd ki! Javulni nem fog a helyzet, de egy másik nővel, még lehetsz férfi...
2015. okt. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!